Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

Роз’яснення Державного агентства України з питань кіно щодо ситуації, яка склалася навколо анімаційного серіалу «Кузюка»

12 березня на ютуб-каналі Анатолія Шарія вийшов сюжет про створення анімаційного серіалу «Кузюка» з недостовірною інформацією, яка дезінформує глядача та подає діяльність Держкіно у негативному контексті.

Державне агентство України з питань кіно наголошує, що не має жодних укладених контрактів за згаданим проєктом анімаційного серіалу, який став одним із переможців конкурсу кінопроєктів Міністерства культури України та, відповідно, створюється за підтримки Міністерства культури України, а не Державного агентства України з питань кіно. Усі закиди, висунуті у сюжеті на адресу Держкіно, є дезінформацією та маніпулятивними звинуваченнями.

Державне агентство України з питань кіно звернулося до виробників згаданого серіалу, ТОВ «Анімаційна студія «УМ-Груп», за коментарем щодо ситуації, що склалася, та наводить повний текст отриманої від них заяви:

Заява UM-group щодо дезінформації.

Для всіх, кого зацікавила інформація про створюваний нашою компанією анімаційний серіал “Кузюка”, повідомляємо:

  1. Проект “Кузюка” є переможцем конкурсу Міністерства культури України, а не Державного агенства України з питань кіно. Відбувалася і пряма трансляція вказаного пітчингу, разом з тим пошук відео пітчингу серед відео, розміщених Держкіно України, очевидно, результату не дасть. Конкурс патріотичного кіно проводився Мінкультури лише один раз в 2018 році і не має стосунку до системи роботи Державного агентства України з питань кіно.
  2. Youtube-канал “Кузюка” з ляльковими іграшками, який так вразив блогера – це особиста ініціатива авторів сценарію, який створений, наповнюється та підтримується ними за власний кошт.
  3. Анімаційний серіал “Кузюка” виробництва UM-group наразі у виробництві. Термін завершення проекту – травень 2020 року.

Також, запобігаючи маніпуляціям блогера, повідомляємо щодо решти згаданих ним проектів:

  1. Фільм “Заборонений” вийшов в кінотеатральний прокат 4 вересня 2019 року і став одним із кращих за зборами 2019-го серед українських фільмів. Наполягання автора фейків на тому, що він не бачив картини, свідчить скоріше про його невігластво. Фільм “Птах душі”, за який так переживає пан в своєму блозі, так само вийшов в прокат 4 вересня. Адже це і є “Заборонений”. І до відома тих, хто зненацька вирішив стати кіно-журналістом – всі фільми від початку мають робочі назви, а згодом затверджують ту, з якою стрічка вийде в прокат. Отже, більше 2 місяців та 100 тисяч глядачів в українському прокаті, більше 10 показів в Польщі (в тому числі в Сеймі), 15 – в США. Фестивальні покази в десятку країн. Фільм доступний на Мегого, права на телевізійний показ придбано найрейтинговішим каналом України.
  2. Документальний фільм “Рубіж” (він же “Операція Грубешів” – робоча назва, але і цю назву автор навмисно двічі паплюжить). Більше 100 показів на великих екранах в Україні, США, Польщі, Австралії, Канаді. Презентаційний тур Українськими містами. 12 січня 2020 року відбувся телевізійний показ стрічки на телеканалі Еспресо.
  3. Документальний фільм «Переселення 44-46» ані автор блогу, ані хтось інший бачити не могли, адже стрічка наразі у виробництві. Картина є продовженням теми фільму “Рубіж” і буде створена на основі отриманих під час тієї зйомки історичних матеріалів.
  4. Фільм “Білий ворон” (робоча назва) – є переможцем 11 пітчінгу Держкіно, який відбувся у другій половині 2019 року. Стрічка знаходиться у виробництві. Запрошуємо до перегляду в кінотеатрах в 2021 році.

Всім, кого зацікавили проекти нашої компанії, ми вдячні за інтерес та пропонуємо звертатися за інформацією до першоджерел. Псевдожурналістам же радимо перед тим, як займатися наклепами, вивчити предмет більш ретельно, щоб в кожному реченні не з’являлись кричущі свідчення некомпетентності.

Генеральний директор

ТОВ "Анімаційна студія "УМ-Груп"       Ганна Хоменко


13/03/2020

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все