Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розбито тарілку на знімальному майданчику повнометражного художнього фільму Любомира Левицького «Egregor»

Проект фільму «Egregor» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно, тож фільм створюється за державної підтримки. Виробництво здійснює кінокомпанія «СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ».

В основу стрічки ліг сценарій, написаний Любомиром Левицьким та Сергієм Касторних. Генеральний продюсер  – Сергій Лавренюк, продюсер – Павло Сушко, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова, асоційований продюсер – Ольга Золотарьова.

Вартість виробництва фільму становить 66 млн 268,7 тис. грн, за рахунок Держкіно – 22 млн грн.  

Головну жіночу роль у фільмі «Egregor» (детектива Інтерполу) виконує Франциска Петрі – відома німецька актриса, в арсеналі якої вже є декілька нагород від великих міжнародних кінофестивалів (за фільм «Для Міріам» Франциска отримала нагороду «За найкращу жіночу роль» в Іспанії, Франції та на 59-му Берлінському міжнародному кінофестивалі).

Пригодницький трилер з елементами містики «Egregor» зніматиметься в Україні (Київ, Львів) та в інших європейських країнах, а також в Ізраїлі.

Впродовж сотні років секретний орден бореться за можливість керувати свідомістю людства. Віктор Грабовскі – батько дитини, яку обрав орден для матеріалізації найпотужнішого в світі егрегора. Щоб знайти свого викраденого сина, Віктору доведеться подолати безліч перешкод…

За словами режисера стрічки Любомира Левицького, ідея фільму «Egregor» з’явилася у нього після ознайомлення з дослідженням «ефекту сотої мавпи». Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном в середині 1970-их років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу – сто осіб.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Впевнений, що ми побачимо справді цікавий і якісний фільм,  адже у режисера Любомира Левицького є досвід  зі створення глядацького кіно. Тож бажаю режисеру і всій творчій команді цікавої плідної роботи та реалізації задуманого».

Завершення виробництва фільму заплановане на кінець 2018-го року.

22/03/2017

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все