Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочинається виробництво повнометражного документального фільму Олександра Течинського «Дельта»

16-го листопада Державне агентство України з питань кіно підписало з компанією ПП «Кінокомпанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» контракт про надання фільму «Дельта» державної фінансової підтримки розміром 2 млн 70 тис. грн., що становить 40%  загальної вартості фільму.

Українсько-німецький копродукційний фільм «Дельта» є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно. Режисер стрічки – Олександр Течинський, автор сценарію  –  Юлія Сердюкова, продюсери – Геннадій Кофман та Юлія Сердюкова.

Синопсис: На перехресті дикого Сходу й цивілізованого Заходу мешканці дельти Дунаю заробляють на життя важкою працею – косінням очерету взимку, але всі як один мріють про фантастичний улов – легендарну білугу, варту цілого статку. З мріями замість планів і водою замість землі під ногами вони радіють кожній миті свого буття.

 

Режисер фільму Олександр Течинський розповів, що планував зняти такий фільм ще з 2013 року, але мусив відкласти цю ідею спершу через зйомки революції, а потім через роботу фотожурналістом у зоні бойових дій: «Те місце завжди видавалося точкою стабільності та здорового глузду в нашому гарячковому світі. Революції та війни починаються і закінчуються, забираючи життя і руйнуючи міста, але дельта залишається незмінною. Сьогодні я відчуваю, що фільм про таке стабільне місце був би важливий, як ніколи».

Тізер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=ELEqwZ3sf6g

16/11/2016

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все