Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Кров’янка» – Найкращий фільм Національного конкурсу 46-го КМКФ «Молодість»

Створений за підтримки Держкіно України короткометражний фільм «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка  визнаний Найкращим фільмом Національного конкурсу 46-го КМКФ «Молодість».

Про це було оголошено під час церемонії нагородження переможців кінофестивалю, яка відбулася у Національному академічному театрі імені Івана Франка.

Лірично-соціальна комедія «Кров’янка» була обрана журі Національного конкурсу 46-го КМКФ «Молодість» з-поміж 22-ох представлених стрічок і отримала «Скіфського оленя», нагороду розміром 2500 доларів та сертифікат від компанії МАУ.

Нагороду переможцю Національного конкурсу вручав Голова Держкіно України Пилип Іллєнко, який зазначив: «Я вважаю, що це один із найголовніших призів фестивалю. Я знав, що мені доведеться його вручати, тому чесно  подивився всю програму, і мушу сказати, її рівень приємно мене вразив. Головне, на мою думку, те, що ми втрачаємо такий тренд, коли молоді люди знімають депресивне кіно. Те, що ми бачили цього року, було надзвичайно цікавим і перспективним, це було кіно, від якого я отримував справжню естетичну насолоду. Дуже радісно, що мої симпатії збіглися з симпатіями журі».

Вітаємо Аркадія Непиталюка, компанію «Пронто Фільм» і всю творчу команду, яка працювала над картиною, з отриманням почесної нагороди.

30/10/2016

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все