Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Відкрився VI міжнародний медіафорум KIEV MEDIA WEEK

19 вересня в Hyatt Regency Kiev на прес-конференції відкриття VI міжнародного форуму KIEV MEDIA WEEK керівники найбільших українських медіагруп і продакшенів, а також представники державних органів у сфері телебачення і радіомовлення обговорили можливості розвитку національного медійного бізнесу, поділилися основними досягненнями за останній рік, а також визначили основні проблеми, з якими в даний час стикаються представники галузі.

Як зазначив керівник групи StarLightMedia Володимир Бородянський:  «Вкрай важливо в нинішніх умовах стати частиною життя споживача і виходити за рамки суто телебачення. Саме тому група реалізовує ряд проектів, які є позаефірним продовженням ефірних продуктів групи».

Своєю чергою, співзасновник FILM.UA Group Сергій Созановський також наголосив на важливості розвороту медіабізнесу на 360°: «Якщо ще рік тому ми потрохи починали порушувати цю тему, то зараз відбувається ряд подій, коли починаєш розуміти, що без розвороту медіа на 360 ° в майбутньому можна залишитися поза бортом», - зазначає він. Наприклад, за останній рік кіностудія FILM.UA впевнено вийшла в сегмент виробництва українського прокатного кіно, запустила лінійку анімаційних повнометражних проектів і в майбутньому сподівається випускати на кіноекрани країни мінімум по мультфільму в рік.

 

Також на прес-конференції виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук і Голова Експертної ради Української Телевізійної Академії Валентин Коваль розповіли про діяльність організацій, яких вони представляють.

Заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук розповіла про майбутні зміни в правилах взаємовідносин між державою і промисловістю, а також наголосила на важливості ініціативи # Кінокраїна, яка готує ряд структурних змін у сфері підтримки українського кіно-і телевиробництва.

 Більш детально про саму ініціативу розповів Анатолій Максимчук, заступник Гендиректора групи StarLightMedia. Революційними нововведеннями в сфері держпідтримки кіногалузі стануть дві речі - можливість держпідтримки виробників серіального контенту (до 50% від підтверджених продакшн-витрат), а також введення системи готівкового повернення продюсерам (в тому числі й іноземним) частини витрачених на території України коштів. За останній рік вдалося досягти в цьому напрямку багато чого – відповідний законопроект не тільки був зареєстрований, але навіть пройшов перше читання в Парламенті. Тож вся індустрія очікує, коли ж депутати його нарешті приймуть (голосування призначене на цей четвер).

Українські формати підкорюють іноземні ринки!

Українська компанія «Студія Квартал 95» досягла згоди з американською «FOX Studios» щодо продажу опціону на формат українського серіалу «Слуга народу» на територію США. Про це під час конференції розповів художній керівник «Кварталу» Володимир Зеленський.

Це не перша угода щодо продажу українських серіальних форматів закордон. Зокрема, раніше серіал «Свати» (також виробництва «Студії Квартал 95») був проданий як формат компанії MTG на територію Естонії. А детективний серіал «Нюхач» The Sniffer (виробництво FILM.UA) як формат був проданий до Франції на канал TF1 і в Японію на телеканал NHK (в Японії незабаром відбудеться прем'єра локальної версії серіалу).

 

Нагадуємо, що VI міжнародний медіафорум KIEV MEDIA WEEK відбуватиметься з 19 по 23 вересня 2016 року в готелі Hyatt Regency Kiev (Київ, Україна). З повною програмою можна ознайомитися на офіційній сторінці www.kievmediaweek.com, а також у Facebook: www.facebook.com/kievmediaweek.

 

Контакт для преси: Ольга Боровських, o.borovskykh@mrm.ua

20/09/2016

Події

Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15-го травня

53-ій Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде з 29-го червня по 7-ме липня

Цьогорічний KISFF пройде з 25 по 29 квітня, традиційно за підтримки Держкіно

25 квітня, о 12:00 у приміщенні лаунж-зали кафе ONE LOVE coffee за адресою вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, 6 поверх (PinchukArtCentre)

24 квітня о 14:00 в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра фільму «Перехрестя  «Балу». Показ завершиться прес-конференцією з авторами фільму, представниками Держкіно, Міноборони та Держприкордонслужби

47-ий КМКФ «Молодість» відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року за підтримки Держкіно

18-го квітня команда Docudays UA за підтримки Держкіно презентує каталог українських документальних фільмів

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все