Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

Оскарівський комітет України відкриває прийом заявок для участі фільмів у відборі на висування на премію "Оскар"

Оскарівський комітет України починає прийом заявок для участі фільмів у відборі на висування на премію "Оскар".

Правила подачі

Оскарівський комітет України оголошує про прийом заявок з 8 серпня для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію "Оскар" Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою" від України.

Прийом заявок буде проходити з 8 по 29 серпня щоденно, за винятком  вихідних і свят. У період до 29 серпня Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду.

Щоб подати фільм на розгляд Комітету як номінанта на висування кінострічки на премію "Оскар" Академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою", необхідно надати такі документи українською мовою, а також дотриматися таких вимог:

1. Заяву у вільній формі від імені генерального продюсера фільму на ім’я представника Оскарівского комітету України Ольги Олещенко, з  проханням розглянути заявку на участь у відборі фільмів на премію "Оскар".

2. Копію прокатного посвідчення фільму.

3. Копію договорів із кінотеатром (кінотеатрами, кінотеатральними мережами) про те, що фільм було або буде випущено у комерційний прокат в період з 1 жовтня 2015 року до 30 вересня 2016 року, що тривав щонайменше 7 днів поспіль.

4. Копію звіту про збори фільму, що  підтверджує комерційну основу прокату фільму (безкоштовні сеанси не враховуються). Якщо фільм виходить в прокат після 1 серпня 2016 року, надавати копію звіту про збори не потрібно.

5. Фільм мусить мати точні літературні субтитри англійською мовою. Субтитри мають бути жовтуватими або давати невелику тінь для полегшення читання. Основна мова фільму не має бути англійська.

6. Документи, що підтверджують існування копії фільму на плівці35 ммабо70 мм, або у форматі DCP, наприклад, договір на друк (створення) мастеркопії.

До 29 серпня необхідно надати одну фільмокопію  (плівка або DCP) з англійськими субтитрами, а також 5 скрінеркопій фільму на DVD-дисках. Без фільмокопії з субтитрами заявка на відбір не буде прийнята.

Вимоги до копії у форматі DCP: частота кадру  24 або 48 кадрів на секунду; роздільна здатність 2048 на 1080 пікселів, оригінальне зображення має відповідати стандарту SMPTE 428-1-2006 D-Cinema Distribution Master: характеристики стиснення зображень (якщо використовується) відповідно до стандарту ISO/IEC 15444-1 (JPEG 2000),формати файлів зображення і звуку мають бути придатними для показу фільмів у цифрових кінозалах.

Звук: канали 5.1 або 7.1. Вимоги до стандартів: SMPTE 428-2-2006 D-Cinema Distribution Master та SMPTE 428-3-2006 D-Cinema Distribution Master. Мінімальні вимоги до аудіоканалів: лівий, центральний та правий.

7. Копії документів, що підтверджують громадянство України або постійне проживання в Україні продюсера, режисера, сценариста, виконавців головних ролей, оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, художника-постановника, художник по костюмам.

Також необхідно  враховувати:

У категорії продюсер(и), режисер(и), сценарист(и): 2 з 3 позицій має бути за представниками України.

Виконавчий, лінійний, асоційований та будь-який інший продюсер не мають права представляти кінострічку. Тільки генеральний продюсер.

Серед команди - оператора, монтажера, композитора, звукорежисера, художника-постановника, художника костюмів та ін. - проста більшість має бути за представниками України.

Серед виконавців головних ролей також проста більшість повинна бути за представниками України.

Якщо у фільмі 2 актори, один з яких не є  громадянином України або ж пропорції для інших категорій розподіляються 50% до 50% -  рішення приймається Оскарівським комітетом України окремо.

Увага: Якщо фільм було знято у спільному виробництві з іншими країнами, але фільм відповідно до вищевказаних правил має право представляти Україну, важливо отримати документальну згоду від усіх копродакшн партнерів на номінацію фільму від України.

8. Повний список знімальної групи (має відповідати даним, зазначеним у титрах) - українською та англійською мовами

9. Синопсис фільму українською та англійською мовами

10. Фільмографію та нагороди режисера українською та англійською мовами

11. Фотографію режисера в електронному вигляді у хорошій якості (роздільна здатність не менше 300 крапок на дюйм)

12. 2-3 фотографії-кадри з фільму в електронному вигляді у високій якості (роздільна здатність не менше 300 крапок на дюйм)

13. Промопостер фільму, виданий в Україні

14. Приклади реклами прокату фільму в українських друкованих ЗМІ (виключно газети і журнали, публікації в Інтернет-виданнях не підходять). Реклама має бути надрукована в пресі того міста, в якому прокатувався фільм згідно з копією договорів з кінотеатром чи кінотеатральними мережами. Якщо прокат відбувався у декількох містах, приклад реклами в пресі можна надавати із одного з населених пунктів.

Рекламою не вважається зазначення сеансів фільму у розкладі кінотеатру в друкованій пресі.

Увага: документи для розгляду Комітетом подаються українською мовою, але необхідно паралельно підготувати пакет вище вказаних документів або їхніх перекладів англійською мовою. Переклади документів нотаріального підтвердження не потребують.

Окрім цього, фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

1. Це має бути повнометражний художній, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.

2. Домінантною мовою у фільмі не повинна бути англійська (це може бути і українська, і російська, чи будь-яка інша мова).

3. До  первинного прокату фільму у кінотеатрах, забороняється транслювати  фільм-номінант на телебаченні чи в Інтернеті, випускати DVD, але дозволяється попередня участь у кінофестивалях.

 

Термін подачі і обробки заявок

2016 року Український Оскарівський комітет встановив такі дати проведення відбору національних фільмів:

8-29 серпня - прийом заявок на участь у відборі фільмів

29 серпня-8 вересня -  перегляд вибраних фільмів Комітетом

9 вересня  - офіційне оголошення фільму-номінанта на премію "Оскар" від України.

Прийом заявок у паперових примірниках і на твердих носіях відбуватиметься  з 8 серпня до 29 серпня за адресою:

Київ, вул. Велика Васильківська 38а, оф 18, Оскарівський комітет України.

Заявки в електронному вигляді приймаються за адресою secretary.uoc@gmail.com

Усі витрати на підготовку і відправку пакета документів, а також копії фільма-номінанта з України до Американської кіноакадемії у Лос-Анджелесі бере на себе кінокомпанія-представник фільму.

Фільмокопія з  документами має надійти до  Американської кіноакадемії на пізніше 17:00 3 жовтня 2016 (за Тихоокеанським часом США  -8 GMT).

89-я церемонія вручення премії "Оскар" за досягнення у галузі кінематографу за 2016 рік відбудеться 26 лютого 2017 року в Лос-Анджелесі.

Регламент роботи комітету

З питаннями, будь ласка, звертайтеся:

Оля Олещенко

Секретар

Українського Оскарівського комітету

Тел.: +380 67 236 08 16

Електронна пошта: secretary.uoc@gmail.com

09/08/2016

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все