Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочинається виробництво фільму «ПРИПУТНІ» режисера Аркадія Непиталюка

За підтримки Державного агентства України з питань кіно компанія Star Media розпочинає роботу над створенням фільму «Припутні», що є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно. Авторами сценарію є Аркадій Непиталюк та Роман Горбик, продюсерами – Юрій Мінзянов і Влад Ряшин.

29 липня Держкіно уклало контракт з компанією «Стар Медіа» про надання державної фінансової підтримки розміром 4 млн. 287 тис. 500 грн. Загальний бюджет картини –  8 млн. 575 тис. грн.

«Припутні» розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки – чиї долі міцно переплетені, а життя складне і самотнє. Звичайна поїздка на гостини до бабусі в маленьке, майже забуте й покинуте мешканцями село несподівано стає для них доленосною.

Режисер фільму Аркадій Непиталюк пояснює, що припутень – це птах з роду голубів. Режисер порівнює персонажів свого фільму з цими дикими птахами, тому що, як і припутні, вони ніде не можуть прижитися, і, перебуваючи на півдорозі від села до міста, не можуть відшукати своє місце. Окрім того, знайшлося таке село – Припутні, що на Чернігівщині. Тож дію фільму перемістили туди.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Це перший повнометражний ігровий фільм-переможець 8-го конкурсного відбору, який ми запускаємо у виробництво. Створення цього фільму – це відповідь тим, хто чекає цікавого нестандартного українського кіно, і вірить в те, що українське кіно може мати авторський почерк, залишаючись при цьому цікавим для глядача».

Зйомки картини розпочинаються вже у серпні, а завершення її виробництва заплановане на 2017 рік.

 
 
05/08/2016

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все