Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочинається виробництво фільму «ПРИПУТНІ» режисера Аркадія Непиталюка

За підтримки Державного агентства України з питань кіно компанія Star Media розпочинає роботу над створенням фільму «Припутні», що є переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно. Авторами сценарію є Аркадій Непиталюк та Роман Горбик, продюсерами – Юрій Мінзянов і Влад Ряшин.

29 липня Держкіно уклало контракт з компанією «Стар Медіа» про надання державної фінансової підтримки розміром 4 млн. 287 тис. 500 грн. Загальний бюджет картини –  8 млн. 575 тис. грн.

«Припутні» розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки – чиї долі міцно переплетені, а життя складне і самотнє. Звичайна поїздка на гостини до бабусі в маленьке, майже забуте й покинуте мешканцями село несподівано стає для них доленосною.

Режисер фільму Аркадій Непиталюк пояснює, що припутень – це птах з роду голубів. Режисер порівнює персонажів свого фільму з цими дикими птахами, тому що, як і припутні, вони ніде не можуть прижитися, і, перебуваючи на півдорозі від села до міста, не можуть відшукати своє місце. Окрім того, знайшлося таке село – Припутні, що на Чернігівщині. Тож дію фільму перемістили туди.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Це перший повнометражний ігровий фільм-переможець 8-го конкурсного відбору, який ми запускаємо у виробництво. Створення цього фільму – це відповідь тим, хто чекає цікавого нестандартного українського кіно, і вірить в те, що українське кіно може мати авторський почерк, залишаючись при цьому цікавим для глядача».

Зйомки картини розпочинаються вже у серпні, а завершення її виробництва заплановане на 2017 рік.

 
 
05/08/2016

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все