Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У виробництві фільм Анатолія Лавренішина «Віктор_Робот»

Розпочинається виробництво повнометражного анімаційного фільму Анатолія Лавренішина «Віктор_Робот». Автори сценарію картини Анатолій та Анастасія Лавренішини.

29 липня Держкіно уклало державний контракт з компанією-виробником фільму про надання 100% державної фінансової підтримки розміром 31 млн. 117 тис. грн.

«Віктор_Робот» – переможець 8-го конкурсного відбору Держкіно. Виробництво здійснює ТОВ «Студія «Червоний собака». Продюсер стрічки – Олена Голубєва.

Історія розповідає про звичайного мешканця звичайного мегаполісу, котрий одного разу знаходить у себе на грудях дверцята і витягує зсередини зайву деталь-шестерінку. З того моменту він починає бачити світ по-іншому, схемами. Так головний герой дізнається про те, що він – робот, а решта роботів довкола нього зламані. З рідного містечка робота забирають дивні створіння – люди. Вони є інженерами-науковцями і прилетіли на Планету роботів, тому що вона зламалась. Наляканий робот втікає з донькою інженера – буремним дівчиськом, яке прагне довести батькам, що воно вже доросле. Дівча називає робота на свою честь і з того моменту починаються великі пригоди двох бунтівників – Вікторії та Віктора. Робот вчить дівчинку відрізняти справжніх друзів від підробок, а сам таким чином знаходить своє призначення.

Реліз стрічки запланований на осінь 2019 року.

02/08/2016

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все