Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Укладено Меморандум про співпрацю та організацію діяльності «Українського Оскарівського комітету»

22 червня 2016р. між Державним агентством України з питань кіно, Національною спілкою кінематографістів України та ГО «Асоціація продюсерів України» було укладено Меморандум про налагодження довгострокового співробітництва й організацію діяльності «Українського Оскарівського комітету» (далі – Комітету) та незабаром буде оголошено конкурс на заміщення посади секретаря.

Сторони погодили персональний склад Громадської ради Комітету і розпочали роботу над організацією її діяльності. Зокрема, в Меморандумі зазначається, що прийом робіт до відбору покладається на секретаря Комітету, кандидатура якого буде затверджуватися спільним рішенням сторін.

Сторони домовилися, що Лічильна комісія проводить голосування серед членів Комітету за фільм-кандидат на номінацію премії Американської кіноакадемії за найкращий іншомовний фільм і передає результати Секретарю, який обирається на конкурсній основі.

Як зауважив голова ГО «Асоціація продюсерів України» Володимир Філіппов, «Підписання цього Меморандуму є дуже важливим кроком у популяризації українського кіно за кордоном, тому кінематографічна спільнота має діяти швидко і активно, адже участь України у цьому процесі просто необхідна».

«Підписання Меморандуму було ініційоване Держкіно, аби запобігти ситуації, що склалася торік, коли від України не було представлено номінанта на Оскар. Цьогоріч ми маємо докласти усіх зусиль, аби світ побачив стрічку, яка б відповідала регламенту Американської кіноакадемії, і була гідним представником українського кінематографа»,– зазначив голова Держкіно України Пилип Іллєнко.

23/06/2016

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все