Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує прийом заявок на пітчинг та Work in progress

7-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує прийом заявок на участь у секціях професійної програми Film Industry Office - пітчинг проектів та Work in progress.

7-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 15 по 23 липня. У рамках фестивалю з 19 липня по 22 липня пройде 4-денна професійна програма Film Industry Office, яка є однією із найбільших комунікаційних майданчиків для міжнародних і українських кінопрофесіоналів. Основний фокус Film Industry Office - розвиток українського кіновиробництва, дистрибуції та сприяння розвитку ко-продукцій за участі України. Всі акредитовані учасники програми зможуть відвідати презентації, панельні дискусії, пітчинг і круглі столи. Усі заходи Film Industry Office пройдуть на території Одеської кіностудії (арт-центр Віри Холодної).

Для того, щоб подати заявку на участь у пітчингу - конкурсі повнометражних кінопроектів для кінотеатрального прокату, необхідно заповнити форму, знайти яку можна на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю у розділі Кіноіндустрія. За підсумками пітчингу кращий проект отримає грошовий приз у розмірі 50 000 грн від партнера фестивалю - девелоперської компанії UDP.

Також у рамках секції FilmIndustryOffice традиційно пройде секція Workinprogress, призначена для просування картин з України на світовому і локальному ринках, залучення до них уваги міжнародних дистрибуторів, а також пошуку партнерів для майбутніх проектів. В рамках секції Work in progress продюсери і режисери представлять відзнятий матеріал своїх повнометражних фільмів, запланованих для кінотеатрального прокату в 2016-2017 рр. Аудиторія Work in progress - це міжнародні та українські дистрибутори, агенти з продажу, фестивальні відбірники, а також усі акредитовані учасники секції Film Industry Office і журналісти. Для того, щоб подати заявку на участь необхідно заповнити форму, знайти яку можна на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю в розділі Кіноіндустрія. Краща презентація отримає авіаквитки на суму 3000 USD від партнера - авіакомпанії МАУ.

Заявки на участь у пітчингу і Work in progress приймаються до 5 червня 2016 включно. Список фіналістів-учасників буде оголошено 24 червня 2016.

01/06/2016

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все