Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує прийом заявок на пітчинг та Work in progress

7-й Одеський міжнародний кінофестиваль оголошує прийом заявок на участь у секціях професійної програми Film Industry Office - пітчинг проектів та Work in progress.

7-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 15 по 23 липня. У рамках фестивалю з 19 липня по 22 липня пройде 4-денна професійна програма Film Industry Office, яка є однією із найбільших комунікаційних майданчиків для міжнародних і українських кінопрофесіоналів. Основний фокус Film Industry Office - розвиток українського кіновиробництва, дистрибуції та сприяння розвитку ко-продукцій за участі України. Всі акредитовані учасники програми зможуть відвідати презентації, панельні дискусії, пітчинг і круглі столи. Усі заходи Film Industry Office пройдуть на території Одеської кіностудії (арт-центр Віри Холодної).

Для того, щоб подати заявку на участь у пітчингу - конкурсі повнометражних кінопроектів для кінотеатрального прокату, необхідно заповнити форму, знайти яку можна на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю у розділі Кіноіндустрія. За підсумками пітчингу кращий проект отримає грошовий приз у розмірі 50 000 грн від партнера фестивалю - девелоперської компанії UDP.

Також у рамках секції FilmIndustryOffice традиційно пройде секція Workinprogress, призначена для просування картин з України на світовому і локальному ринках, залучення до них уваги міжнародних дистрибуторів, а також пошуку партнерів для майбутніх проектів. В рамках секції Work in progress продюсери і режисери представлять відзнятий матеріал своїх повнометражних фільмів, запланованих для кінотеатрального прокату в 2016-2017 рр. Аудиторія Work in progress - це міжнародні та українські дистрибутори, агенти з продажу, фестивальні відбірники, а також усі акредитовані учасники секції Film Industry Office і журналісти. Для того, щоб подати заявку на участь необхідно заповнити форму, знайти яку можна на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю в розділі Кіноіндустрія. Краща презентація отримає авіаквитки на суму 3000 USD від партнера - авіакомпанії МАУ.

Заявки на участь у пітчингу і Work in progress приймаються до 5 червня 2016 включно. Список фіналістів-учасників буде оголошено 24 червня 2016.

01/06/2016

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все