Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український павільйон на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю та інші заходи, пов'язані з українським кіно

З 11 по 20 травня на кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український павільйон та відбуватимуться інші заходи, пов’язані з українським кіно: розповсюджуватимуться інформаційні матеріали, проводитимуться презентації та зустрічі.

У павільйоні буде представлений каталог «Українські фільми 2015-2016», виданий спеціально до 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю Національним центром Олександра Довженка, на замовлення Державного агентства України з питань кіно. У ньому зібрана інформація про найновіші українські роботи – готові й ті, що перебувають на стадії виробництва. Каталог та інші презентаційні матеріали поширюватимуться серед спеціалістів світової кіноіндустрії, що сприятиме промоції українського кіно, а також формуванню позитивного іміджу українського кінематографа за кордоном.

Крім того, на кіноринку в Каннах за підтримки ВБФ «Ініціатива заради майбутнього» відбудуться покази українських фільмів: «Гніздо горлиці» реж. Т. Ткаченко, «Моя бабуся Фані Каплан» реж. О. Дем’яненко і «Тепер я буду любити тебе» реж. Р. Ширман.

Також відбудуться ринкові покази фільму «Гетьман» реж. В. Ямбурський (автор сценарію та продюсер Віктор Веретенников) і повнометражного 3D-анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» реж. М. Депоян.

13 травня відбудеться урочистий прийом з нагоди представлення українського кіно в рамках 69-го Каннського МКФ, за участі українських та іноземних представників кіноіндустрії й преси. Захід організований Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість» спільно з ПАТ «Укрпластик».

14 травня в українському павільйоні відбудеться презентація кінофестивалю «Молодість» спільно з мерією Києва, під час якої будуть представлені: проект «Все починається в Києві», нова айдентика КМКФ «Молодість», нові локації, формати та програми фестивалю. А також за ініціативи «Молодості» у цей день відбудуться презентації незалежних  українських проектів: ігрового фільму «Жива» реж. Тарас Химич і документальної стрічки Максима Микитася «Чорнобиль. Зона майбутнього».

За підтримки Благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» буде проведено бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers», який має стати для українських продюсерів майданчиком для налагодження міжнародних контактів.

Окрім того, завдяки Фонду 10 режисерів українських фільмів короткого метру зможуть особисто представити свої роботи у секції «Short Film Corner». Відбір фільмів відбувався у співпраці з ГО «Сучасне Українське Кіно», всі учасники є членами цієї організації. Показ коротких метрів розбито на 2 блоки, перегляд відбуватиметься 18 і 19 травня.

Український павільйон на кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю організовується Державним агентством України з питань кіно спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість» за підтримки ПАТ «Укрпластик» та компанії «Міжнародні авіалінії України». 

05/05/2016

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все