Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Український павільйон на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю та інші заходи, пов'язані з українським кіно

З 11 по 20 травня на кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український павільйон та відбуватимуться інші заходи, пов’язані з українським кіно: розповсюджуватимуться інформаційні матеріали, проводитимуться презентації та зустрічі.

У павільйоні буде представлений каталог «Українські фільми 2015-2016», виданий спеціально до 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю Національним центром Олександра Довженка, на замовлення Державного агентства України з питань кіно. У ньому зібрана інформація про найновіші українські роботи – готові й ті, що перебувають на стадії виробництва. Каталог та інші презентаційні матеріали поширюватимуться серед спеціалістів світової кіноіндустрії, що сприятиме промоції українського кіно, а також формуванню позитивного іміджу українського кінематографа за кордоном.

Крім того, на кіноринку в Каннах за підтримки ВБФ «Ініціатива заради майбутнього» відбудуться покази українських фільмів: «Гніздо горлиці» реж. Т. Ткаченко, «Моя бабуся Фані Каплан» реж. О. Дем’яненко і «Тепер я буду любити тебе» реж. Р. Ширман.

Також відбудуться ринкові покази фільму «Гетьман» реж. В. Ямбурський (автор сценарію та продюсер Віктор Веретенников) і повнометражного 3D-анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» реж. М. Депоян.

13 травня відбудеться урочистий прийом з нагоди представлення українського кіно в рамках 69-го Каннського МКФ, за участі українських та іноземних представників кіноіндустрії й преси. Захід організований Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість» спільно з ПАТ «Укрпластик».

14 травня в українському павільйоні відбудеться презентація кінофестивалю «Молодість» спільно з мерією Києва, під час якої будуть представлені: проект «Все починається в Києві», нова айдентика КМКФ «Молодість», нові локації, формати та програми фестивалю. А також за ініціативи «Молодості» у цей день відбудуться презентації незалежних  українських проектів: ігрового фільму «Жива» реж. Тарас Химич і документальної стрічки Максима Микитася «Чорнобиль. Зона майбутнього».

За підтримки Благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» буде проведено бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers», який має стати для українських продюсерів майданчиком для налагодження міжнародних контактів.

Окрім того, завдяки Фонду 10 режисерів українських фільмів короткого метру зможуть особисто представити свої роботи у секції «Short Film Corner». Відбір фільмів відбувався у співпраці з ГО «Сучасне Українське Кіно», всі учасники є членами цієї організації. Показ коротких метрів розбито на 2 блоки, перегляд відбуватиметься 18 і 19 травня.

Український павільйон на кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю організовується Державним агентством України з питань кіно спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість» за підтримки ПАТ «Укрпластик» та компанії «Міжнародні авіалінії України». 

05/05/2016

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все