Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Чілдрен Кінофест-2016» оголосив свою програму

Оголошено програму фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест-2016», що є найбільшим проектом компанії «Артхаус Трафік», і проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Чілдрен Кінофест» пройде з 27 травня по 5 червня у 17 містах України, і вже представив свою програму. У рамках міжнародного конкурсу будуть показані сім європейських фільмів для юної аудиторії. Переможця оберуть шляхом прямого голосування глядачів. За традицією, фестиваль відбудеться не тільки в столиці, але і в невеликих містах Ураїни, таких як Мелітополь, Краматорськ, Луцьк та інші. Вхід на покази в усіх містах – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.

Поза конкурсом буде представлена одна із серій мультиплікаційного серіалу «Моя країна – Україна», створеного молодими авторами і виконаного у техніці пластилінової анімації. Кожен фільм розповідає казку, історію або легенду, пов'язану з певним місцем на мапі України. Серіал створює студія «Новаторфільм» за підтримки  Держкіно України.

У 2016 «Чілдрен Кінофест» відбудеться втретє. Послом події цьогоріч став актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку та соціальних груп.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Датського кіноінституту, Goethe-Institut, Французького інституту, Посольства Швеції, Посольства Королівства Норвегія й Посольства Королівства Данія в Україні.

 

 

 

28/04/2016

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все