Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

«Чілдрен Кінофест-2016» оголосив свою програму

Оголошено програму фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест-2016», що є найбільшим проектом компанії «Артхаус Трафік», і проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Чілдрен Кінофест» пройде з 27 травня по 5 червня у 17 містах України, і вже представив свою програму. У рамках міжнародного конкурсу будуть показані сім європейських фільмів для юної аудиторії. Переможця оберуть шляхом прямого голосування глядачів. За традицією, фестиваль відбудеться не тільки в столиці, але і в невеликих містах Ураїни, таких як Мелітополь, Краматорськ, Луцьк та інші. Вхід на покази в усіх містах – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.

Поза конкурсом буде представлена одна із серій мультиплікаційного серіалу «Моя країна – Україна», створеного молодими авторами і виконаного у техніці пластилінової анімації. Кожен фільм розповідає казку, історію або легенду, пов'язану з певним місцем на мапі України. Серіал створює студія «Новаторфільм» за підтримки  Держкіно України.

У 2016 «Чілдрен Кінофест» відбудеться втретє. Послом події цьогоріч став актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку та соціальних груп.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Датського кіноінституту, Goethe-Institut, Французького інституту, Посольства Швеції, Посольства Королівства Норвегія й Посольства Королівства Данія в Україні.

 

 

 

28/04/2016

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все