Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Ігор Янковський оголосив переможців Конкурсу короткометражних фільмів «Україна: Шлях до миру!»

25 квітня у Києві, в концерт-холі Bel étage відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу короткометражних фільмів «Україна: Шлях до миру!». Ініціатором проведення заходу став меценат Ігор Янковський, а оргкомітет очолив молодий український режисер Нікон Романченко.

Прийом конкурсних робіт тривав з 17 листопада 2015 року до 10 квітня цього року. За цей час було отримано безпрецедентно велику кількість короткометражних фільмів молодих українських кінематографістів зі всіх куточків нашої держави – 145 кінокартин.

Переможцями Конкурсу короткометражних фільмів, за рішенням професійного журі, стали: фільм «Хто підставив Кіма Кузіна?» режисера Антоніо Лукіча (ІІІ місце), фільм «Голден лав» режисера Павла Острікова (ІІ місце) та фільм «Скажи кукурудза» режисера Валерії Кальченко (І місце). Переможцем у номінації «Глядацькі симпатії», в якій короткометражні фільми оцінювали студенти Економічного коледжу, стала картина «Той, хто навчив нас літати» режисера Володимира Власенка. 

На основі робіт фіналістів організатори планують створити добірку короткометражних фільмів для їх показів у всіх регіонах України. Також Фонд має багатий досвід організації масштабних заходів, присвячених українському кінематографу в європейських столицях. Цей досвід вони планують використати для презентації робіт десятьох фіналістів конкурсу закордоном, зокрема, на 69 Каннському кінофестивалі, у спеціальній секції Short Film Corner.

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, приєднавшись до участі в церемонії нагородження, відзначив важливість цього заходу та подібних конкурсів для майбутнього не лише українського кінематографа, а й культури в цілому. «Треба пам'ятати, що саме дякуючи короткому метру в 90-х та на початку 2000-х років український кінематограф вижив, отримавши можливість розвиватися сьогодні. Без короткого метру не було би сучасного українського кіно! Завдяки подібним роботам молодих митців ми зможемо створити нові культурні символи та архетипи, які б відображали нашу індивідуальність, зробили б нас більш цікавими решті світу», – додав Пилип Іллєнко, і подякував Фонду «Ініціатива заради майбутнього» та особисто Ігорю Янковському за підтримку  кіномистецтва. 

26/04/2016

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все