Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Пост-реліз за підсумками "Берлінале 66"

Український національний стенд «UKRAINIAN FILM CORNER» діяв на Європейському кіноринку (European Film Market) в рамках 66-го «Берлінале» з 11-го по 18-те лютого. Стенд був організований Державним агентством України з питань кіно спільно з Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість».

На українському стенді відбулися зустрічі Голови Держкіно Пилипа Іллєнко та представників української кіноіндустрії з іноземними колегами. Зокрема, з дирекціями міжнародного кіноринку Каннського МКФ, міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, Європейського кіноринку Берлінського МКФ, Литовського кіноцентру, кінодепартаменту Федерального офісу з питань культури Швейцарії, Британського кіноінституту (BFI), німецькою асоціацією короткометражних фільмів AG Kurzfilm, а також з національними організаціями з питань промоції German Films, Austrian Film Commission, Swiss Films та іншими інституціями щодо можливостей співробітництва в різних сферах кіноіндустрії.

Також 12 лютого у Посольстві України в Німеччині відбувся прийом організаторів «UKRAINIAN FILM CORNER»  з нагоди участі України у Берлінале-2016, який відвідали понад 100 осіб.

 На прийомі виступили Радник-посланник Посольства Олег Мірус, Голова Держкіно Пилип Іллєнко, Генеральний директор КМКФ "Молодість" Андрій Халпахчі, Голова компанії «УКРПЛАСТИК» Ірина Мірошник.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Це дуже важлива подія, бо сюди прийшло багато наших колег з якими в нас вже є позитивний досвід співпраці або ті, що просто цікавляться нашою країною, нашою індустрією. В нас дуже багато змін відбувається в країні і нам дуже важливо інформувати наших колег з усього світу не лише про фільми та й кінопроекти, але й розповідати про ті системні зміни які в нас відбуваються, про зміни у законодавстві , які вже в першому читанні затверджені Верховною Радою.  Бо в них закладено широке підґрунтя для співробітництва з європейськими колегами. Всі наші зусилля направлені на те, щоб відкривати Україну світові, не тільки в культурному плані але й в індустріальному ». 

 На Берлінале у різних секціях і заходах були представлені українські фільми

Український незавершений кінопроект «ТАНК» режисера Максима Ксьонди на пітчингу ринку ко-продукції талантів (Co-Production Market - Talent Project Market) в рамках "Берлінале" отримав нагороду у розмірі 10000 EUR. Проект представляв продюсер Макс Сердюк. Це стрічка про підлітка із неблагополучної сім’ї на прізвисько Малий, який знаходить німецький танк часів Другої світової війни. Порившись разом із дворовим товаришем в Інтернеті, Малий розуміє, що його знахідка коштує близько мільйона доларів. Це шанс вирватися з цього Богом забутого місця. Малий намагається продати танк частинами. Виробництво: Noosphere Films. Жанр: драматичний трилер.

У офіційній конкурсній програмі «GENERATION 14 plus» був показаний український короткометражний ігровий фільмSensiz («Без тебе») режисера Нарімана Алієва. “SENSIZ” - це історія кримськотатарської сім’ї. Головні ролі у стрічці зіграли непрофесійні актори – двоюрідні брати режисера Февзі та Ремзі Білялови.

Наразі вже відомо, що стрічка відібрана до міжнародної конкурсної програми короткометражних фільмів 46-го КМКФ «Молодість», який відбудеться 22-30 жовтня 2016 року.

 На Європейському кіноринку відбувся ринковий показ української історичної драми «Гетьман» режисера Валерія Ямбурського. Автор сценарію і продюсер Віктор Веретенніков представляв фільм на кіноринку. Ця історична стрічка змальовує період з біографії Богдана Хмельницького. Допрем’єрний показ стрічки в Україні відбувся на 45-му КМКФ «Молодість». Його відвідали дистриб’ютори з Німеччини, Південної Кореї, Російської Федерації, Бельгії та Франції. Одразу після ринкового показу на «Берлінале» стрічкою зацікавився Брюссельський кінофестиваль.

 

22/02/2016

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все