Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочалось виробництво фільму «Кров’янка» Аркадія Непиталюка

Розпочалось виробництво короткометражного фільму «Кров’янка» автора сценарію та режисера Аркадія Непиталюка. 1 грудня 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт з компанією-виробником фільму «Кров’янка» про надання 100% державного фінансування, що становить понад 898 тис.грн. Реліз стрічки планується восени 2016 року.
Фільм «Кров’янка» - лірично-соціальна комедія переможець 7 конкурсного відбору Держкіно. Виробництво здійснює компанія ТОВ “Пронто Фільм”. Продюсер фільму – Максим Асадчий.
Це перша короткометражка для циклу про українські страви. Доки батьки, носії традиційних селянських поглядів, готують кров’янку до приїзду невістки, їх син Андрій, що навчається у місті, намагається повідомити їм, що його наречена – єврейка.

11/12/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все