Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочато виробництво анімаційного фільму «Мишко та Місячна Дзвінка»

Режисер казкової анімації Людмила Ткачикова, автор сценарію – Наталія Гузєєва, варто відмітити, що мультфільми за її сценаріями про веселу крапельку Капітошку і Петю П'яточкіна увійшли в золоту колекцію радянських мультфільмів 1943-1991років.
25 листопада 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт з компанією-виробником аудіо-візуального твору «Мишко та Місячна Дзвінка» про надання 100% державної фінансової підтримки. Бюджет фільму понад 600 тис. грн.. Закінчити виробництва картини планується восени 2016 року.

«Мишко та Місячна Дзвінка» – переможець 7 конкурсного відбору Держкіно. За технікою виконання це мальована перекладна анімація з використанням 2-D технологій. Виробництво здійснює ТОВ «Борисфен-С».

В основі фільму покладена предісторія, що мотивує вчинки героїв, але для глядача проявляється поступово через деталі, як детектив. На Місяці колись мешкав старовинний рід селенідів, який був вигнаний підступною Ельфою Протокол, господаркою Дальної планети. Дивом залишилася лише одна місячиня - крихітка Дзвінка, яку виявив посланий землянами місяцехід Палетиш Перший. З гіркотою усвідомивши, що йому не судилося повернутися додому, він приховав свою «знахідку» від землян та виховав дівчинку, яка прив‘язалася до нього всією душею.

Фільм має виховну функцію в широкому сенсі, на меті не лише пояснення, що є добре, а що є погане на побутовому рівні. Його глобальне завдання - окреслити закони людського існування разом. Донести основи гуманності, толерантності. Допомогти усвідомити, що всі ми сусіди по всесвіту, хоча і дуже різні. І не тільки Земля, але і небо це наше місце існування і ми за нього у відповіді також.

25/11/2015

Події

Перший показ у рамках туру розпочнеться 25 лютого о 13.00 в кінотеатрі «Перемога» (вул.Ювілейна 10, м. Бахмут, Донецької обл.)

Показ фільму відбудеться в суботу, 24 лютого, о 21:50 

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

У Синій залі Будинку кіно о 18:30  КІНОСЕРЕДА влаштовує показ короткометражних стрічок на тему кохання

Звіт пройде 14-го лютого о 12:00, інформаційне агентство «Укрінформ»

Прес-конференція відбудеться 8-го лютого о 17:45 в Синій залі к/т «Україна»

Захід відбудеться 7-го лютого о 12:00 в УКРІНФОРМі

Перший захід, присвячений репертуарним новинкам лютого, відбудеться 2 лютого 2018 року, поч. о 13:15, в «Укрінформі» 

Захід пройде 30 січня 2018 року об 11:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик 2, другий поверх)

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все