Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочато виробництво анімаційного фільму «Мишко та Місячна Дзвінка»

Режисер казкової анімації Людмила Ткачикова, автор сценарію – Наталія Гузєєва, варто відмітити, що мультфільми за її сценаріями про веселу крапельку Капітошку і Петю П'яточкіна увійшли в золоту колекцію радянських мультфільмів 1943-1991років.
25 листопада 2015 року Державне агентство України з питань кіно уклало державний контракт з компанією-виробником аудіо-візуального твору «Мишко та Місячна Дзвінка» про надання 100% державної фінансової підтримки. Бюджет фільму понад 600 тис. грн.. Закінчити виробництва картини планується восени 2016 року.

«Мишко та Місячна Дзвінка» – переможець 7 конкурсного відбору Держкіно. За технікою виконання це мальована перекладна анімація з використанням 2-D технологій. Виробництво здійснює ТОВ «Борисфен-С».

В основі фільму покладена предісторія, що мотивує вчинки героїв, але для глядача проявляється поступово через деталі, як детектив. На Місяці колись мешкав старовинний рід селенідів, який був вигнаний підступною Ельфою Протокол, господаркою Дальної планети. Дивом залишилася лише одна місячиня - крихітка Дзвінка, яку виявив посланий землянами місяцехід Палетиш Перший. З гіркотою усвідомивши, що йому не судилося повернутися додому, він приховав свою «знахідку» від землян та виховав дівчинку, яка прив‘язалася до нього всією душею.

Фільм має виховну функцію в широкому сенсі, на меті не лише пояснення, що є добре, а що є погане на побутовому рівні. Його глобальне завдання - окреслити закони людського існування разом. Донести основи гуманності, толерантності. Допомогти усвідомити, що всі ми сусіди по всесвіту, хоча і дуже різні. І не тільки Земля, але і небо це наше місце існування і ми за нього у відповіді також.

25/11/2015

Події

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року

Дедлайн подачі документів: 20 грудня 2017 року

19-23 грудня у Верховині, що на Івано-Франківщині, відбудуться Дні українського кіно

Захід триватиме з 13 по 15 грудня за підтримки Держкіно України

Дата і час проведення: 12.12.17 р. о 17:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська, 10

У рамках фестивалю, що пройде з 8 по 12 грудня, буде представлено п’ять жанрово та стилістично різних українських фільмів

Захід пройде з  2 по 12 грудня цього року 

Захід пройде З 27 листопада по 1 грудня 

19 і 20 листопада Івана Чаббак проведе у Києві дводенний практичний акторський воркшоп

Прощання відбуватиметься завтра в Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) з 11:00

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все