Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Держкіно відновило фінансування дитячого фільму «Казка старого мельника»

   

       З 6 серпня 2015 року  відновлюються зйомки стрічки "Казка старого мельника".  У фільмі йтиме мова про вічні цінності – добро і зло. В основі "Казки старого мельника" – боротьба головних героїв Христини та Миколки з песиголовцями та повітрулями. Вибір життєвого шляху, взаємодопомога та співчуття, мужність та наполегливість – все це поєднається для наймолодших глядачів в доступній для них ігровій формі.

     Режисер проекту Олександр Ітигілов. Над створенням фільму працює команда відомих кіномитців та найбільш зірковим є акторський склад. Зокрема, у зйомках братимуть участь Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Наталя Сумська, Євген Нищук, Олексій Вертинський, Володимир Горянський та інші.

     Стрічка має вийти в український кінотеатральний прокат в 2016 році. Аудиторією картини мають стати діти від шести до дванадцяти років, які поведуть у кіно і своїх батьків.

Інформація для ЗМІ                                

10 серпня - з 15:00 до 17:00 (локація Пирогово), запрошуються журналісти на знімальний майданчик фільму «Казка старого мельника» для висвітлення інформації в ЗМІ.

Попередня акредитація обов’язкова

Контактна особа:

Олександр Іщук

 format@euromediacompany.com

 +38067 225 3530, 

 +38050 418 2876

 

 

 

 

 

 

05/08/2015

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все