Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

В прокат виходить перший український повнометражний мультфільм «Бабай»

18 грудня о 18.00 в новому кінотеатрі Multiplex (ТРК «Проспект», вул. Червоногвардійська, 1В) відбудеться прем’єра першого за часів Незалежності вітчизняного повнометражного мультфільму.

Виконаний у класичній мальованій анімації, 70-хвилинний мультфільм «Бабай» (робоча назва «Хто боїться дядечка Бабая?»), що є компіляцією казок в пригодницько-комедійному жанрі, був профінансований Державним агентством України на 100% (7 млн. 99 тис. грн.) і запущений у виробництво ще 2007 року. Фільм був заморожений через недофінансуванням, та 2011 року між Держкіно і «Укранімафільм» була підписана додаткова угода, і він перезапустився з новим режисером (Мариною Медвідь) і новою командою.

Ролі у ньому озвучували відомі актори театру і кіно, серед яких і Остап Ступка, і Ірма Вітовська, і Борис Георгієвський, і Володимир Данилець. Діалоги корегувала письменниця Софія Андрухович, надаючи їм більш автентичного і сучасного вигляду.

«Бабай» виходитиме в український прокат на майже 100 екранах. Також, одночасно з Україною, прокат почнеться в Росії, Білорусі та Казахстані, де кількість екранів наближається до 300.

З кожного проданого квитка 1 гривня буде відправлена на потреби дітей переселенців.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко, «вихід цього анімаційного фільму є дуже важливим для українського кіно, особливо в сучасних умовах кризи і війни на Сході: не зважаючи ні на що, українське кіно виходить і кіно це різноманітне і є для різних аудиторій і різного віку».

12/12/2014

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все