Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

В прокат виходить перший український повнометражний мультфільм «Бабай»

18 грудня о 18.00 в новому кінотеатрі Multiplex (ТРК «Проспект», вул. Червоногвардійська, 1В) відбудеться прем’єра першого за часів Незалежності вітчизняного повнометражного мультфільму.

Виконаний у класичній мальованій анімації, 70-хвилинний мультфільм «Бабай» (робоча назва «Хто боїться дядечка Бабая?»), що є компіляцією казок в пригодницько-комедійному жанрі, був профінансований Державним агентством України на 100% (7 млн. 99 тис. грн.) і запущений у виробництво ще 2007 року. Фільм був заморожений через недофінансуванням, та 2011 року між Держкіно і «Укранімафільм» була підписана додаткова угода, і він перезапустився з новим режисером (Мариною Медвідь) і новою командою.

Ролі у ньому озвучували відомі актори театру і кіно, серед яких і Остап Ступка, і Ірма Вітовська, і Борис Георгієвський, і Володимир Данилець. Діалоги корегувала письменниця Софія Андрухович, надаючи їм більш автентичного і сучасного вигляду.

«Бабай» виходитиме в український прокат на майже 100 екранах. Також, одночасно з Україною, прокат почнеться в Росії, Білорусі та Казахстані, де кількість екранів наближається до 300.

З кожного проданого квитка 1 гривня буде відправлена на потреби дітей переселенців.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко, «вихід цього анімаційного фільму є дуже важливим для українського кіно, особливо в сучасних умовах кризи і війни на Сході: не зважаючи ні на що, українське кіно виходить і кіно це різноманітне і є для різних аудиторій і різного віку».

12/12/2014

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все