Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Юлія Пересільд – у новому україно-російському кінопроекті "Битва за Севастополь"

Кінокомпанія “Кінороб” (Україна) та “Нові люди” (Росія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Російської Федерації, а також за участі талеканалу “Україна” розпочали зйомки повнометражного художнього фільму під робочою назвою “Битва за Севастополь”, присвяченого 70-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Фільм “Битва за Севастополь” розповідає про долю Людмили Павліченко — Героя Радянського Союзу, легендарної дівчини-снайпера Великої Вітчизняної Війни, бойовий шлях якої розпочинається в Одесі, де її застав початок Другої Світової, і закінчується у Севастополі, де під час бою Людмила отримує тяжке поранення, а її коханого вбивають. Дівчині дивом вдається залишити Севастополь, її відправляють до США, у складі урядової делегації. У Білому Домі вона знайомиться з Елеонорою Рузвельт, а її виступ перед американською пресою в мить перетворює Людмилу на знаменитість. “Джентельмени, ви надто довго переховувалися за моєю спиною!” — говорить вона, і за два місяці союзники відкривають Другий фронт.

Особливе місце у стрічці відводиться темі жінок на війні — вони працювали у госпіталях, служили в авіації, були розвідницями, зенітчицями, снайперами. Вони були готові до подвигу, але не до війни, і Людмила Павличенко — одна з таких дівчат. Її доля нерозривно пов’язана зі світовою історією. Її знали Франклін Рузвельт та Чарльз Чаплін, вона тісно спілкувалася з Елеонорою Рузвельт, їй присвячували вірші, а насправді вона була простою дівчиною, у якої війна забрала коханого. Образ Людмили на екрані втілить російська актриса Юлія Пересільд, яку український глядач знає за стрічками “Край” Олексія Учитєля та “Параджанов” Олени Фетісової та Сєржа Авєдікяна.

Частина подій фільму розгортається на фоні оборони Севастополю у 1941-1942 роках. Режисер Сергій Мокрицький покаже майже весь період героїчної оборони міста — з перших днів заснування СОР — Севастопольського оборонного рубіжу –  до евакуації поранених на останньому підводному човні 18 червня 1942 року.

Продюсери стрічки – Єгор Олєсов та Наталя Мокрицька, виконавчий продюсер — Ірина Кожема. Зйомки триватимуть з листопада 2013 року до липня 2014 року у Севастополі, Одесі та Києві. Телеверсію стрічки буде показано на телеканалі “Україна”.

 

05/12/2013

Події

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все