Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Світова прем'єра стрічки “Брати. Остання сповідь” відбудеться на Індійському міжнародному кінофестивалі

Українська екранізація перекладеного на понад 30 мов світу роману “Джмелиний мед” відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена — “Брати. Остання сповідь“ режисерки Вікторії Трофіменко, потрапила до головного конкурсу Індійського міжнародного кінофестивалю класу “А”, який пройде з 20 по 30 листопада на узбережжі Гоа.

Фільм «Брати. Остання сповідь»  створено компанією “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Індійський кінофестиваль зазвичай «закриває сезон» кінофестивалів класу А, який стартує на початку року у Берліні та Каннах. Тож, як правило, індійські селекціонери міжнародного конкурсу покладаються на думку європейських колег і претендентів на перемогу обирають серед тих стрічок, які вже отримали визнання. Українські «Брати», які тільки починають свій фестивальний шлях, – одна з не багатьох стрічок, якій вдалося потрапити до конкурсної програми без гучних регалій. За головний приз “Golden Peacock” (“Золотий півень”) та винагороду у розмірі $65,000 цього року в основній конкурсній програмі поруч з “Братами” змагатимуться 14 стрічок з таких країн, як Ізраїль, Австралія, Іран, Польща, Японія, Бельгія та Туреччина.

Створена компанією “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно, психологічна драма “Брати. Остання сповідь” розповідає історію двох старих немічних братів, які ось вже сорок років перебувають у стані холодної війни, намагаючись пережити одне одного. Але у їх житті з’являється жінка… Сценарій стрічки написано за мотивами роману “Джмелиний мед” відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена. Стрічка стала дебютом у повнометражному кіно як для режисерки Вікторії Трофіменко, так і для більшості акторів цього фільму. Але дебютом фільм став не лише для знімальної групи, а і для самого роману Торґні Ліндґрена. Це перша екранізація відомого роману шведського письменника. 

Представлять стрічку міжнародній фестивальній публіці режисерка Вікторія Трофіменко, оператор Ярослав Пілунський, режисер монтажу Тетяна Ходаківська, продюсери Максим Асадчий та Ігор Савиченко. Поїздку представників знімальної групи на фестиваль підтримав фонд Ріната Ахметова “Розвиток України”, надавши три гранти на професійну подорож.   

Індійський міжнародний кінофестиваль проводиться з 1952 року і відкриває фільмам-учасникам шлях до кількамільярдної азіатської кіно-аудиторії. Цього року на фестивалі буде представлено 372 фільми з 72 країн світу, 173 стрічки іноземного та 154 стрічки національного виробництва. 

Фільм чеського режисера Іржи Менцеля “Дон Жуани” (“Donsajni”) відкриє десятиденний форум кіно-перегляду. Спеціальним гостем церемонії відкриття стане голлівудська акторка Сьюзен Сарандон.

Визначати кращу стрічку 44 Індійського МКФ буде міжнародне журі на чолі з сербським режисером Гораном Паскалевичем, йому допомагатимуть французька режисерка, сценаристка та акторка Клер Дені, індійський актор Віктор Банерджі, афганський режисер Атік Рахімі та індійський режисер Прасанна Візанаж. Окрім основної конкурсної програми на фестивалі буде представлена ретроспектива фільмів польської режисерки Агнєшки Холланд. Спеціальна програма “Country focus” буде присвячена новим японським стрічкам,  а найчисельнішою за об’ємом програмою стане — “Cinema of the World” (“Кіно світу”), у якій зібрано добірку кращих фестивальних стрічок 2012-2013 років та до якої потрапив ще один український фільм — “Деліріум” Ігоря Подольчака. Закриє 44-й Індійський міжнародний кінофестиваль байопік про Нельсона Манделу — “Мандела: довга дорога до волі” британського режисера Джастіна Чадвіка.

 

Офіційна сторінка фільму

http://brothers-film.info

 

Офіційний трейлер

http://youtu.be/UYx-TazXKb4

 

12/11/2013

Події

Дедлайн для подачі заявок на участь у міжнародній навчальній програмі для композиторів кіно - 4 серпня 2019 року

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Засідання Ради з державної підтримки кінематографії відбудеться 10 липня 2019-го року об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все