Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Світова прем'єра стрічки “Брати. Остання сповідь” відбудеться на Індійському міжнародному кінофестивалі

Українська екранізація перекладеного на понад 30 мов світу роману “Джмелиний мед” відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена — “Брати. Остання сповідь“ режисерки Вікторії Трофіменко, потрапила до головного конкурсу Індійського міжнародного кінофестивалю класу “А”, який пройде з 20 по 30 листопада на узбережжі Гоа.

Фільм «Брати. Остання сповідь»  створено компанією “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Індійський кінофестиваль зазвичай «закриває сезон» кінофестивалів класу А, який стартує на початку року у Берліні та Каннах. Тож, як правило, індійські селекціонери міжнародного конкурсу покладаються на думку європейських колег і претендентів на перемогу обирають серед тих стрічок, які вже отримали визнання. Українські «Брати», які тільки починають свій фестивальний шлях, – одна з не багатьох стрічок, якій вдалося потрапити до конкурсної програми без гучних регалій. За головний приз “Golden Peacock” (“Золотий півень”) та винагороду у розмірі $65,000 цього року в основній конкурсній програмі поруч з “Братами” змагатимуться 14 стрічок з таких країн, як Ізраїль, Австралія, Іран, Польща, Японія, Бельгія та Туреччина.

Створена компанією “Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно, психологічна драма “Брати. Остання сповідь” розповідає історію двох старих немічних братів, які ось вже сорок років перебувають у стані холодної війни, намагаючись пережити одне одного. Але у їх житті з’являється жінка… Сценарій стрічки написано за мотивами роману “Джмелиний мед” відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена. Стрічка стала дебютом у повнометражному кіно як для режисерки Вікторії Трофіменко, так і для більшості акторів цього фільму. Але дебютом фільм став не лише для знімальної групи, а і для самого роману Торґні Ліндґрена. Це перша екранізація відомого роману шведського письменника. 

Представлять стрічку міжнародній фестивальній публіці режисерка Вікторія Трофіменко, оператор Ярослав Пілунський, режисер монтажу Тетяна Ходаківська, продюсери Максим Асадчий та Ігор Савиченко. Поїздку представників знімальної групи на фестиваль підтримав фонд Ріната Ахметова “Розвиток України”, надавши три гранти на професійну подорож.   

Індійський міжнародний кінофестиваль проводиться з 1952 року і відкриває фільмам-учасникам шлях до кількамільярдної азіатської кіно-аудиторії. Цього року на фестивалі буде представлено 372 фільми з 72 країн світу, 173 стрічки іноземного та 154 стрічки національного виробництва. 

Фільм чеського режисера Іржи Менцеля “Дон Жуани” (“Donsajni”) відкриє десятиденний форум кіно-перегляду. Спеціальним гостем церемонії відкриття стане голлівудська акторка Сьюзен Сарандон.

Визначати кращу стрічку 44 Індійського МКФ буде міжнародне журі на чолі з сербським режисером Гораном Паскалевичем, йому допомагатимуть французька режисерка, сценаристка та акторка Клер Дені, індійський актор Віктор Банерджі, афганський режисер Атік Рахімі та індійський режисер Прасанна Візанаж. Окрім основної конкурсної програми на фестивалі буде представлена ретроспектива фільмів польської режисерки Агнєшки Холланд. Спеціальна програма “Country focus” буде присвячена новим японським стрічкам,  а найчисельнішою за об’ємом програмою стане — “Cinema of the World” (“Кіно світу”), у якій зібрано добірку кращих фестивальних стрічок 2012-2013 років та до якої потрапив ще один український фільм — “Деліріум” Ігоря Подольчака. Закриє 44-й Індійський міжнародний кінофестиваль байопік про Нельсона Манделу — “Мандела: довга дорога до волі” британського режисера Джастіна Чадвіка.

 

Офіційна сторінка фільму

http://brothers-film.info

 

Офіційний трейлер

http://youtu.be/UYx-TazXKb4

 

12/11/2013

Події

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все