Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Катерина Гусєва та Віталій Бєзруков представили українсько-білоруську стрічку “ЛУКА” російським глядачам та кіноспільноті.

В рамках ювілейного Х міжнародного фестивалю “Лучезарний Ангел” в одному з центральних кінотеатрів Москви відбулася російська прем’єра художнього фільму-біографії “Лука” (Україна, Республіка Білорусь), в однові сюжета якого - драматична життєва історія визначної людини ХХ сторіччя – унікального хірурга та архієпископа Святителя Луки (В.Ф. Войно-Ясенецького). Представили стрічку виконавці головних ролей Віталій Безруков, Катерина Гусєва, Олександр Числов та продюсер Олег Ситник.

Більше 600 кіномитців, журналістів та кіноманів стали першими глядачами  фільму “Лука” в Росії. Місяць тому стрічку було презентовано на МКФ “Покров” у Києві (Гран-прі в категорії “Кращий ігровий фільм” та Приз “За краще виконання чоловічої ролі” Віталію Безрукову), а кілька днів тому – показано на МКФ “Листапад” у Мінську.

У нашому фільмі ми прагнули показати живу людину – визначну, унікальну, непересічну, але живу. Щоб ця історія зацікавила не тільки тих, кому відоме ім’я Святителя Луки, а в першу чергу, глядачів-неофітів, - відзначив генеральний продюсер стрічки Олег Ситник. - І той факт, що стрічку підтримали дві країни на державному рівні, підтверждує її актуальність.

Кінофестиваль “Лучезарний Ангел”,  девіз якого «Добре кіно повертається», у цьому році розглянув для участі в програмах 376 фільмів з 11 країн світу (30 ігрових, 62 короткометражних , 146 документальних , 55 анімаційних ), 168 з яких побачать глядачі в рамках програм кінофоруму.

Серед учасників основної програми повнометражних фільмів- «Жага» Дмитра Тюріна (Гран–прі фестивалю «Амурська осінь»), «Іван, син Аміра» Максима Панфілова ( приз за найкращий сценарій на фестивалі в Монреалі ), «Сором» Юсупа Разикова (приз ФІПРЕССІ на фестивалі в Карлових Варах), «Собачий рай» Ганни Чернакової (спеціальний приз журі на фестивалі «Вікно в Європу» ), «Зі мною ось що відбувається» Віктора Шамірова (головний приз на фестивалі російського кіно в Онфлері), а фільмом відкриття фестивалю стала дебютна робота Ольги Каптур «Країна хороших діточок».

Переможці кінофоруму будуть оголошені на урочистій церемонії 8 листопада 2013 року, а фільмом закриття стане картина Юрія Мороза «Форт - Росс» (продюсер Дмитро Харатьян), знята за однойменним романом Дмитра Полєтаєва.

 

 

06/11/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все