Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Катерина Гусєва та Віталій Бєзруков представили українсько-білоруську стрічку “ЛУКА” російським глядачам та кіноспільноті.

В рамках ювілейного Х міжнародного фестивалю “Лучезарний Ангел” в одному з центральних кінотеатрів Москви відбулася російська прем’єра художнього фільму-біографії “Лука” (Україна, Республіка Білорусь), в однові сюжета якого - драматична життєва історія визначної людини ХХ сторіччя – унікального хірурга та архієпископа Святителя Луки (В.Ф. Войно-Ясенецького). Представили стрічку виконавці головних ролей Віталій Безруков, Катерина Гусєва, Олександр Числов та продюсер Олег Ситник.

Більше 600 кіномитців, журналістів та кіноманів стали першими глядачами  фільму “Лука” в Росії. Місяць тому стрічку було презентовано на МКФ “Покров” у Києві (Гран-прі в категорії “Кращий ігровий фільм” та Приз “За краще виконання чоловічої ролі” Віталію Безрукову), а кілька днів тому – показано на МКФ “Листапад” у Мінську.

У нашому фільмі ми прагнули показати живу людину – визначну, унікальну, непересічну, але живу. Щоб ця історія зацікавила не тільки тих, кому відоме ім’я Святителя Луки, а в першу чергу, глядачів-неофітів, - відзначив генеральний продюсер стрічки Олег Ситник. - І той факт, що стрічку підтримали дві країни на державному рівні, підтверждує її актуальність.

Кінофестиваль “Лучезарний Ангел”,  девіз якого «Добре кіно повертається», у цьому році розглянув для участі в програмах 376 фільмів з 11 країн світу (30 ігрових, 62 короткометражних , 146 документальних , 55 анімаційних ), 168 з яких побачать глядачі в рамках програм кінофоруму.

Серед учасників основної програми повнометражних фільмів- «Жага» Дмитра Тюріна (Гран–прі фестивалю «Амурська осінь»), «Іван, син Аміра» Максима Панфілова ( приз за найкращий сценарій на фестивалі в Монреалі ), «Сором» Юсупа Разикова (приз ФІПРЕССІ на фестивалі в Карлових Варах), «Собачий рай» Ганни Чернакової (спеціальний приз журі на фестивалі «Вікно в Європу» ), «Зі мною ось що відбувається» Віктора Шамірова (головний приз на фестивалі російського кіно в Онфлері), а фільмом відкриття фестивалю стала дебютна робота Ольги Каптур «Країна хороших діточок».

Переможці кінофоруму будуть оголошені на урочистій церемонії 8 листопада 2013 року, а фільмом закриття стане картина Юрія Мороза «Форт - Росс» (продюсер Дмитро Харатьян), знята за однойменним романом Дмитра Полєтаєва.

 

 

06/11/2013

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все