Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Каннах аплодували «Кобзарям», «Братам» та «Зеленій кофті»

21 травня на кіноринку 66-го Каннського кінофестивалю в рамках роботи Українського національного павільйону було презентовано дев’ятнадцять фільмів українського виробництва. П’ятнадцять з презентованих на кіноринку картин створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На заході були присутні офіційний представник інституту German films у Східній Європі Сімона Бауманн, програмний директор фестивалю San Sebastian Роберто Суето, директор програм фестивалю Festival Internacional de Cine de Gijón Жорж Аргіз, програмний директор Vladivostok International Film Festival of Asian Pacific Countries Андрєй Васілєнко, програмний директор Фестивалю фільмів з Росії і не тільки Давід Сулаберідзе, директор фестивалю Seven Islands International Film Festival Сакші Ойха, директор міжнародної британської дистрибуційної компанії Amadeus Entertainment Іво Фьоренза, представники компанії International film sales and marketing - міжнародного дистриб’ютора з США, представники міжнародної французької дистрибуційної компанії P.F.A. Films Srl, представники дистриб’юторської компанії Sola Media та інші професіонали кіноринку.

Продюсери та режисери представили свої стрічки, що перебувають на завершальній стадії виробництва. П’ятнадцять з дев’ятнадцяти презентованих цього дня фільмів увійшли до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів та створюються за підтримки Держкіно.

Експерти відзначили значні успіхи у розвитку українського кінематографу протягом останніх років та вказали на високу якість представлених кінопроектів. Оваціями публіка зустріла презентації фільмів «Брати» режисера Вікторії Трофіменко, «Кобзарі (Поводир)» режисера Олеся Саніна та «Зелена кофта» режисера Володимира Тихого. Усі ці стрічки свого часу стали переможцями конкурсу кінопроектів на отримання державного фінансування.

Крім того, в рамках роботи Українського павільйону французька компанія Independent провела перемовини з українськими продюсерами про співпрацю у виробництві в Україні фільму відомого сербського кінорежисера Еміра Кустуріци.

23/05/2013

Події

Преспоказ та пресконференція створеного за підтримки Держкіно історичного трилеру Аґнєшки Голланд «Ціна правди» відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93). У широкий прокат стрічка виходить 28 листопада 2019 року 

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все