Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

18 травня на Каннському кінофестивалі презентують українські кінопроекти

18 травня в Українському національному павільйоні в Каннах відбудеться презентація вітчизняних кінопроектів. Продюсери та режисери представлять кінопроекти, що знаходяться на початковій стадії розробки. 

Гостям Українського павільйону презентують 16 проектів.

Зокрема, роботи «Горлиця», «Таразі», «Купідон», «Сашко» представить продюсер Володимир Філіпов (компанія «Insightmedia»).

Продюсер Ігор Савиченко (компанія «Pronto Film») представить проекти «Доміно», «Останнє питання» та  «Степне» (першу повнометражну роботу української режисерки Марини Вроди, володарки Золотої пальмової гілки Канського МКФ – 2011 за короткометражний фільм «Крос»).

Режисер Михайло Іллєнко та продюсер Пилип Іллєнко розкажуть про проект "Толока". Роботу "День народження" презентує Антон Червінський. 

Також будуть представлені проекти "Жива ватра" Остапа Костюка, "Життя як покер", "Фанерики", "Друге дихання", "Шафа", "ПараНормальна мандрівка".

Режисер Руслан Батицький презентує фільм "Гроза". Нагадаємо, що останню роботу  Батицького, короткометражну картину  "Уроки української", включено до збірки  "Українська нова хвиля", яка 23 травня виходить в український прокат.

17/05/2013

Події

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Фільм покажуть 1 січня о 20:15 на телеканалі «1+1» 

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все