Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм «Істальгія» отримав у Німеччині приз за найкраще виробництво

Картина «Істальгія» українсько-німецького режисера Дар'ї Онищенко, яку знято за підтримки Держкіно в копродукції з Сербією та Німеччиною, перемогла в номінації «Найкраще виробництво» фестивалю студентських фільмів в Європі Sehsüchte.

Члени журі відзначили продюсерів стрічки Рафаеля Паренте, Корбінінана Дюфтера та Саймона Амбергера із формулюванням «За налагоджену командну роботу великої інтернаціональної групи, професіоналізм продюсерів та їх спрямованість на кінцевий результат».

Картину «Істальгія» знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно в копродукції з Сербією та Німеччиною. Продюсуванням стрічки у Німеччині займалася компанія Neuesuper, українську сторону представляла компанія 435 Films.

Sehsüchte - найбільший фестиваль студентських фільмів в Європі. Форум проходить з 1972 року у Потсдам-Бабельсбергу, що поруч із Берліном. Організатори форуму - Академія кіно і телебачення «Конрад Вольф». Щороку Академія відзначає найкращі студентські фільми в 11 номінаціях.

Українська прем`єра «Істальгії» відбулася в рамках 42-го кінофестивалю «Молодість», де стрічка брала участь у міжнародному конкурсі повнометражних фільмів. Крім того, фільм  взяв участь у дев`яти міжнародних кінофестивалях. Зокрема, у березні 2013-го  «Істальгія» здобула «Мамонта» Гільдії кінознавців і критиків на фестивалі кінодебютів «Дух вогню» у Ханти-Мансійску (Російська Федерація). У 2012 р. картину було відзначено призом Міжнародного фестивалю Home of Films у місті Гоф (Німеччина) за найкращу реалізацію художньої концепції (art directing).

30 травня 2013 р. «Істальгія» виходить в українській прокат. Дистриб`ютор картини - компанія «Інсайтмедіа продюсерський центр».

30/04/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все