Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

15 травня на Каннському кінофестивалі починає роботу Український національний павільйон

Сьогодні, 15 травня, у день відкриття 66-го Каннського кінофестивалю, у Віллаж Інтернасьйональ розпочинає роботу Український національний павільйон. Шостий рік поспіль українська делегація представляє міжнародним кінопрофесіоналам та дистриб’юторам готові проекти, а також ті, що перебувають на початковій стадії розробки.

Цього року роботу кінопредставництва України на одному з найзначніших світових кінофестивалів організовує Державне агентство України з питань кіно спільно з Національним центром Олександра Довженка за підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та компанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ).

Проектів на початковій стадії виробництва налічується близько двадцяти. Зокрема, буде представлено повнометражну роботу «Степне» володарки Золотої пальмової гілки Канн-2011 українського режисера Марини Вроди.

Уперше за всі роки роботи Українського павільйону в Каннах буде презентовано 4 дитячих фільми:  «Іван Сила» Віктора Андрієнка, «Микита Кожум’яка та вогняна квітка» Володимира Михайлова, «Пригоди Котигорошка та його друзів» Ярослави Руденко-Шведової та «Чарівні історії: еліксир доброти» Лілії Солдатенко.

Жанрову палітру проектів доповнює документалістика: у павільйоні буде представлена нова повнометражна стрічка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Красна Маланка», а також альманах «Поза Євро».

Цього року в одній з основних секцій фестивалю, Short Film Corner, будуть представлені 12 короткометражних українських фільмів: «Закон Мьорфі» Ольги Карплюк, «Дорога» Максима Ксєнди, «Постскриптум» Анастасії Храмової, «Уроки української» Руслана Батицького, «У ванній» Ігоря Морозова, «Жовта квітка для месьє Бурійона» Лариси Артюгіної, «Структура кави» Олега Бобало-Яремчука, «Портрет» Анастасії Старової, «18+» Романа Бровко, «Німфо» Олега Борщевського, «Пробудження» Миколи Літвіна, «Повернення (множина)» Олександра Ратия.

На Каннському кінофестивалі відбудеться ринковий показ фільму «Легка мов пір’їнка» режисера Андрія Рожена.

Уже традиційно в Каннах представлятимуться найбільші українські кінофоруми: Одеський МКФ та МКФ «Молодість», який цього року відзначає 25-річчя своєї присутності на Каннському кінофестивалі.

66-й Каннський МКФ відбудеться з 15 по 26 травня 2013 р.

Фотозвіт з монтажу Українського павільйону - http://www.ex.ua/view_storage/484053912138

Детальніша інформація, коментарі спікерів, прес-матеріали – Анна Корягіна, anna.koriagina@gmail.com.

15/05/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все