Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Перший вітчизняний блокбастер знову побачать в Україні та майже у 15-ти країнах світу

Вже з 2-го травня фільм “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” Михайла Іллєнка можна буде побачити у п`яти містах України, а саме – у Києві (кінотеатри "Київ", "Кінопанорама", "Магнат" та "Росія"), Луцьку (кінотеатр "Адреналін"), Дніпродзержинську (кінотеатр "Мир"), Лубнах (кінотетар "Київська Русь") та Чернігові (кінотеатр ім. Щорса).

Паралельно із другим українським прокатом дистриб`ютори стрічки «Інсайтмедіа продюсерський центр» спільно з офіційним представником Міжнародної федерації кіноклубів FICC, Міжнародною компанією CinemaHall планують розпочати некомерційну дистриб`юцію фільму у кіноклубах всього світу. За словами представників CinemaHall, у показі стрічки “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” зацікавлені кіноклуби вже більше ніж 15-ти країн. Серед них – Канада, Австралія, Аргентина, Бразилія, Бангладеш  та інші.

Таким чином, “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” Михайла Іллєнка стане чи не першим українським фільмом за останнє десятиліття, який подивляться одразу на кількох континентах. 

Нагадаємо, що, вийшовши на великі екрани України у 2012 році, фільм кілька тижнів поспіль потрапляв у топ-10 вітчизняного прокату.  Загалом  стрічку подивилося більше 100 000 українських глядачів – що красномовно свідчить про справжній глядацький успіх. 

Крім того, історія українського військового льотчика, який втік з радянського концтабору і став вождем індіанського племені у Канаді, припала до душі й фестивальній публіці. З часу своєї прем’єри стрічка побувала на більш ніж 20-ти фестивалях і завоювала близько 10-ти нагород.

Серед них – Гран-Прі Київського МКФ, статуетка кінофоруму «Золотий вітязь» за кращий ігровий фільм, приз від Гільдії російських кінокритиків за «Поетичну магію і магічний реалізм» на кінофестивалі «Кіношок». Український Оскарівський комітет рекомендував вітчизняний блокбастер у номінацію «Кращий фільм іноземною мовою» премії «Оскар»

Загалом філософія компанії «Інсайтмедіа продюсерський центр», яка займається прокатом фільму, полягає у створенні та популяризації сучасного українського кіногероя, який має стати близьким не лише українській публіці, а й закордонному глядачеві. Приклад фільму “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” доводить, що це можливо.

Нових українських  кіногероїв варто чекати і у наступному фільмі  Михайла Іллєнка, над яким він зараз працює – «Толока». Ця картина – екранізація найкоротшого віршу Тараса Шевченка «У Катерини хата на помості». Стрічка присвячена 200-річному ювілею Кобзаря. Виробництво обох фільмів підтримало Державне агентство України з питань кіно.

Одну з головних ролей у «Толоці» створює Дмитро Лінартович, який виконав головну роль у фільмі “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”. За словами Михайла Іллєнка, актори «кочують» з однієї його стрічки в іншу через те, що всі фільми режисера пов’язані між собою.

Нових здобутків українських кінематографістів глядачам варто очікувати не раніше 2014 року. А сьогодні публіка має нагоду вкотре насолодитись українським кіно, яке вже зарекомендувало себе на великому екрані.

Інформацію надано прес-службою компанії «Інсайтмедіа продюсерський центр».

29/04/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все