Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Держкіно отримало майже 150 заявок на участь у Конкурсі кінопроектів

Державне агентство з питань кіно завершило прийом заявок на П`ятий конкурс кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2013-2014 рік з метою отримання державного фінансування за державним замовленням або державною фінансовою підтримкою.

Усього на участь у Конкурсі подано 149 кінопроектів. З них:

-         ігрових повнометражних – 36 (у тому числі, 7 дебютів)

-         ігрових короткометражних – 1

-         дитячих – 14

-         дебютів короткометражних – 46

-         анімаційних – 17

-         неігрових - 35

     Процес збільшення кількості та різножанровості проектів, над якими працюють вітчизняні кінематографісти, коментує Голова Держкіно Катерина Копилова:

«У порівнянні з попередніми конкурсами спостерігається зростання кількості дебютних проектів. Це означає, що молоді кінематографісти починають серйозно вірити в те, що  держава зацікавлена у їхній творчій реалізації, в формуванні нового покоління національного кінематографу.                             

Особливо радує збільшення кількості кінопроектів, розрахованих на дитячу аудиторію. Причому як ігрових, так і анімаційних. Адже відродження дитячого кінематографу – це одна зі стратегічних задач Держкіно. Ми маємо виховати глядача нового покоління на власному – національному! – кінопродукті. Глядача, який буде рости на вітчизняному, а не на іноземному кіноконтенті. Бо якщо завтра такого глядача не буде – для кого тоді взагалі будуть працювати наші кінематографісти?..

Ще одна тенденція, яку позначив початок П`ятого конкурсу: стабільність подання ігрового повного метру та документальних проектів свідчить про зацікавленість продюсерських компаній та студій-виробників у наповненні  національним  кінопродуктом вітчизняного кіноринку, на якому сьогодні, як відомо, домінує кіно іноземного виробництва.

Я впевнена, що нарешті настає час, коли кількість кінопроектів готова переростати у якість».

Серед поданих заявок на участь у Конкурсі – повнометражний ігровий дебют володарки Золотої пальмової гілки Міжнародного Каннського кінофестивалю-2011 Марини Вроди.

26/04/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все