Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм «Параджанов» подано у три програми Міжнародного Канського кінофестивалю

20 березня 2013 р. відбувся робочий перегляд повнометражного художнього фільму «Параджанов», знятого у копродукції України, Франції, Грузії та Вірменії. Голова Держкіно Катерина Копилова, керівництво Агентства та експерти – члени конкурсної Комісії продивилися фінальну версію монтажу та перезведеного звуку картини.

Кінопроект  «Параджанов» – це художнє переосмислення життя художника, часу та країни, якої вже нема на мапі світу.

Міжнародний кінопроект «Параджанов» здійснено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно (нагадаємо, що цей проект став одним з переможців відкритого Конкурсу на отримання державного фінансування, вперше проведеного Держкіно за новими вимогами у вересні 2011 року). «Параджанов» – перший вітчизняний кінопроект, підтриманий одним з найвпливовіших європейських телеканалів ARTE FRANCE CINEMA.

Ідея кінотвору, що охоплює останні 20 років життя геніального митця, належить українському продюсеру та режисеру Олені Фетісовій, яка стала автором сценарію, ко-режисером та ко-продюсером «Параджанова». Ко-режисером з французької сторони виступив Серж Аведікян (він же – виконавець головної ролі), художнім керівником та креативним продюсером – Роман Балаян. Оператор-постановник – Сергій Михальчук, художник-постановник – Влад Рижіков. Передзведений звук підготовлено у Франції мікшером Крістінелем Сірлі, останній фільм якого – «Поза дитини» – отримав Золотого Ведмедя на цьогорічному Берлінале. Колоріст фільму Рішар Дозі - один з найкращих колористів Європи, його фільми відзначені Оскаром, «Ведмедями» Берлінського МКФ та французькою національною кінопремією «Сезар». Картина демонструє яскраві акторські роботи, серед яких особливо виділяються образи, створені російськими зірками – актрисою Театру націй Юлією Пересільд та актором Московського театру «Майстерня Петра Фоменка» Кареном Бадаловим.

Сьогодні готова так звана інтернаціональна версія фільму, тобто версія тими мовами, якими картина знімалася – українською, російською, грузинською, вірменською та французькою. Українська версія, яка вийде у вітчизняний прокат у вересні 2013 р., перебуває на прикінцевому етапі виробництва. Над нею працюють найкращі українські актори, серед яких – Богдан Бенюк, Наталя Сумська, Ольга Радчук. 

За умовами контракту, перед фінальним зведенням картину було показано в АРТЕ ФРАНС, де вона отримала високу оцінку керівництва каналу.

«Параджанов» вже поданий у три програми цьогорічного Каннського кінофестивалю. Продюсери стрічки також отримали запрошення для розгляду участі картини в конкурсі практично всіх світових кінофестивалів групи А –  зокрема, в Локарно, Венеції, Сан-Себастьяні, Токіо, Торонто, Монреалі, Мар-дель-Платі, Сан-Пауло та Карлових Варах.

22/03/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все