Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українська програма 10-го фестивалю Docudays UA

Вперше за десятилітню історію Docudays UA у фестивалі беруть участь більш ніж двадцять нових українських фільмів. Дванадцять нових українських документальних стрічок з числа представлених на фестивалі створено на замовлення та за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Цього року у програмі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA - 75 фільмів, створених кінематографістами з 40 країн світу.

Вперше за десятилітню історію фестивалю участь у ньому беруть більш ніж 20 нових українських фільмів, 12 з яких створені на замовлення та за фінансової підтримки Держкіно. Це 10 стрічок, що входять до альманаху «Поза Євро»:

    «Крок до свята» (реж. П. Кельм),

    «Відкритий урок» (реж. Н. Машталер),

    «Металобрухт» (реж. Д. Глухенький),

    «Фан-зона» (реж. Д. Коновалов),

    «По колу» (реж. А. Литвиненко),

    «Очевидець» (реж. І. Зотіков),

    «Зося і Запара» (реж. А. Коваленко, Л. Дуракова),

    «Після дощу» (реж. Н. Красильникова),

    «З даху» (реж. Т. Харченко),

    «Прадід» (реж. І. Зотіков),

фільм «Я - мобер» (реж. Д. Томашпольський, А. Дем’яненко) та картина цьогорічного члена журі конкурсу О. Балагури «Час життя об’єкта в кадрі». Ще 5 вітчизняних фільмів представлені у ретроспективному циклі фестивалю ««Прощавай, кіно!»: Українська критична документалістика, 1987–1995».

Два українських документальних фільми - «Мрія» (реж. Д. Дрюченко) та «Сери та сеньйори» (реж. О. Течинський) беруть участь у конкурсній програмі фестивалю DOCU/КОРОТКО.

Крім того, фестиваль представить світові прем’єри кіноальманаху українських режисерів «Відкритий доступ» та спецпроекту «Ромська мрія»режисера Р. Бондарчука.

Подією для українського кінозагалу обіцяє стати й фільм-закриття Docudays UA – прем’єра реставрованої версії фільму Дзиґи Вертова «Одинадцятий» (1928) у музичному супроводі Антона Байбакова. Показ цього фільму відбудеться в рамках проекту Національного центру Олександра Довженка та Держкіно «КОЛО ДЗИҐИ».

Традиційно в рамках фестивалю пройдутьтакож правозахисні заходи тамайстер-класи відомих режисерів-документалістів, продюсерів та кінокритиків: Любові Аркус (Росія), Аудрюса Стоніса (Литва), Павла Костомарова (Росія), Маріанни Каат (Естонія), Петра Льома (Канада), Туе Стін Мюллера (Данія), Кшиштофа Копчинського (Польща), Романа Бондарчука (Україна), Стефана Сьоана (Франція).

Українська прем’єра молодіжного документального альманаху «Поза Євро»,який  розповість про події червня 2012 року, відбудеться 23 березня о 21:30 та 24 березня о 12:30 у Будинку кіно. На допрем’єрний показ стрічки «Я - мобер» про натхненників, організаторів та учасників флешмобів з України та світу автори запрошують 23 березня на 12:30 теж у Будинок кіно.

Програма показів українського документального кіно 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Більше анонсів та подій фестивалю Ви знайдете на сайті www.docudays.org.ua

21/03/2013

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все