Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

Українська програма 10-го фестивалю Docudays UA

Вперше за десятилітню історію Docudays UA у фестивалі беруть участь більш ніж двадцять нових українських фільмів. Дванадцять нових українських документальних стрічок з числа представлених на фестивалі створено на замовлення та за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Цього року у програмі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA - 75 фільмів, створених кінематографістами з 40 країн світу.

Вперше за десятилітню історію фестивалю участь у ньому беруть більш ніж 20 нових українських фільмів, 12 з яких створені на замовлення та за фінансової підтримки Держкіно. Це 10 стрічок, що входять до альманаху «Поза Євро»:

    «Крок до свята» (реж. П. Кельм),

    «Відкритий урок» (реж. Н. Машталер),

    «Металобрухт» (реж. Д. Глухенький),

    «Фан-зона» (реж. Д. Коновалов),

    «По колу» (реж. А. Литвиненко),

    «Очевидець» (реж. І. Зотіков),

    «Зося і Запара» (реж. А. Коваленко, Л. Дуракова),

    «Після дощу» (реж. Н. Красильникова),

    «З даху» (реж. Т. Харченко),

    «Прадід» (реж. І. Зотіков),

фільм «Я - мобер» (реж. Д. Томашпольський, А. Дем’яненко) та картина цьогорічного члена журі конкурсу О. Балагури «Час життя об’єкта в кадрі». Ще 5 вітчизняних фільмів представлені у ретроспективному циклі фестивалю ««Прощавай, кіно!»: Українська критична документалістика, 1987–1995».

Два українських документальних фільми - «Мрія» (реж. Д. Дрюченко) та «Сери та сеньйори» (реж. О. Течинський) беруть участь у конкурсній програмі фестивалю DOCU/КОРОТКО.

Крім того, фестиваль представить світові прем’єри кіноальманаху українських режисерів «Відкритий доступ» та спецпроекту «Ромська мрія»режисера Р. Бондарчука.

Подією для українського кінозагалу обіцяє стати й фільм-закриття Docudays UA – прем’єра реставрованої версії фільму Дзиґи Вертова «Одинадцятий» (1928) у музичному супроводі Антона Байбакова. Показ цього фільму відбудеться в рамках проекту Національного центру Олександра Довженка та Держкіно «КОЛО ДЗИҐИ».

Традиційно в рамках фестивалю пройдутьтакож правозахисні заходи тамайстер-класи відомих режисерів-документалістів, продюсерів та кінокритиків: Любові Аркус (Росія), Аудрюса Стоніса (Литва), Павла Костомарова (Росія), Маріанни Каат (Естонія), Петра Льома (Канада), Туе Стін Мюллера (Данія), Кшиштофа Копчинського (Польща), Романа Бондарчука (Україна), Стефана Сьоана (Франція).

Українська прем’єра молодіжного документального альманаху «Поза Євро»,який  розповість про події червня 2012 року, відбудеться 23 березня о 21:30 та 24 березня о 12:30 у Будинку кіно. На допрем’єрний показ стрічки «Я - мобер» про натхненників, організаторів та учасників флешмобів з України та світу автори запрошують 23 березня на 12:30 теж у Будинок кіно.

Програма показів українського документального кіно 10-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Більше анонсів та подій фестивалю Ви знайдете на сайті www.docudays.org.ua

21/03/2013

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все