Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Проект «Режисери крізь кордони» приймає заявки на участь у Сценарній майстерні

Проект «Режисери крізь кордони» (Directors Across Borders (DAB) project) приймає заявки на участь у Сценарній майстерні для художніх фільмів (Story Development Workshop), що відбудеться з 6 по 10 травня 2013 р. у м. Єреван (Вірменія).

З 6 по 10 травня 2013 р. у м. Єреван (Вірменія) в рамках проекту ЄС «Режисери крізь кордони» відбудеться Сценарна майстерня, в рамках якої розглядатимуться креативні аспекти створення сценарію. Мета заходу - сприяння в отриманні сценаристами-початківцями, продюсерами і режисерами фундаментальних навичок створення успішних кінематографічних сценаріїв та формування сценарних пакетів з точки зору підвищення їх конкурентоспроможності на глобальному кіноринку.

Сценарна майстерня є частиною проекту DAB, що підтримується Європейським Союзом в рамках Культурної програми Східного партнерства (Eastern Partnership Culture Programme) та реалізується Фондом «Золотий абрикос» для розвитку кіно у Вірменії (GOLDEN APRICOT Fund for Cinema Development in Armenia) і його партнерами: MAIA (Італія), Кіномистецьким центром «Прометей» (Cinema Art Centre Prometheus) (Грузія) та INTERNEWS (Вірменія). Протягом 2012 – 2014 рр. проект DAB здійснить серію семінарів, тренінгів і надасть інші можливості для налагодження контактів між професіоналами кіноіндустрії регіону Східного партнерства ЄС та іншими.

Що таке «Режисери крізь кордони»?

Проектом DAB, що підтримується Програмою Східного партнерства ЄС, було організовано низку семінарів і тренінгів. Серед них - Сценарна майстерня, що відбулася 11 – 15 червня 2012 р. у м. Єреван; Регіональний форум спільного виробництва DAB (10 – 12 липня 2012 р., м. Єреван); два семінари в рамках вірменсько-турецької Кіноплатформи ATCP (Armenia Turkey Cinema Platform): з 12 по 14 квітня 2012 р. у м. Стамбул та з 9 по 11 липня 2012 р. у м. Єреван; тренінг в рамках «Кіножурналістика крізь кордони» CJAB (Cinema Journalism Across Borders) з 4 по 7 липня 2012 р. у м. Єреван; Продюсерський семінар з 4 по 8 грудня 2012 р. у м. Тбілісі; Презентації Грузії спільно з «Фільми крізь кордони» у Єревані, Мінську, Києві та Тбілісі протягом 2012 р.

Чому я можу навчитися у Сценарній майстерні?

Сценарна майстерня не є сценарними курсами початкового рівня, тож її учасники мають розумітися на фундаментальних сценарних основах. Сценарна майстерня зосереджуватиметься на зміцненні навичок і знань учасників за двома напрямками створення сценарію: 1) створення більш динамічних і захоплюючих сценаріїв, 2) формування сценарних пакетів з метою залучення фінансової та інших форм підтримки, необхідної для екранного втілення.

Сценарна майстерня складатиметься з лекцій, вивчення конкретних прикладів, групової роботи та індивідуальних зустрічей. Їх тематика включатиме:

–       дійові особи та драматургічна структура, літературний жанр;

–       аналіз сценарію;

–       твір в епоху конвергентних медіа;

–       екранна адаптація роману та короткого оповідання;

–       бізнес у творчості та фондові можливості;

–       управлінська творчість / креативний менеджмент, мистецтво створення пакету та пітчингу.

Якою мовою проводиться Сценарна майстерня?

Сценарна майстерня проводиться англійською мовою. Учасники мають вільно спілкуватися англійською, тому - перш ніж подати заявку, - рекомендується уважно поставитися до мовних вимог.

Хто може подавати заявку?

До участі у Сценарній майстерні запрошуються кіновиробники з країн Східного партнерства Європейського Союзу, зокрема Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Сценарна майстерня розрахована переважно на сценаристів-дебютантів. До подання заявок також заохочуються продюсери та режисери, які активно долучаються до створення сценаріїв.

Заявка має відповідати таким критеріям:

–       заявник повинен мати закінчену вищу освіту за відповідною кінематографічною спеціальністю або певний практичний досвід створення та виробництва фільмів;

–       заявник повинен мати примірник (принаймні, початковий варіант) сценарію, що потребує завершення та вдосконалення;

–       якщо заявник не є сценаристом, він / вона має активно працювати над створенням сюжету як продюсер або режисер;

–       мінімальна тривалість проекту має складати 70 хвилин.

Хто проводитиме тренінг?

Сценарна майстерня проводиться засновниками та організаторами MAIA (http://www.maiaworkshops.org). MAIA має великий досвід проведення таких тренінгів та семінарів на території Європейського Союзу. Команда тренерів складатиметься з високоповажних професіоналів кіноіндустрії з європейських та інших країн світу.

Скільки коштує участь у Сценарній майстерні?

Участь у Сценарній майстерні безкоштовна, включає розміщення, харчування та проїзд від країни Східного партнерства до Вірменії та у зворотному напрямку. Однак кількість учасників заходу є обмеженою, тому заявники обиратимуться до участі на конкурентній основі.

Як я можу подати заявку?

Після реєстрації на веб-сайті www.dabhub.com має бути заповнена он-лайн форма заявки (ONLINESUBMISSIONFORM) у секції кіносемінарів (FILM WORKSHOPS section) веб-сайту www.dabhub.com. Правила та інші необхідні документи для подання заявки на участь у Сценарній майстерні можна знайти у частині «Правила» (REGULATIONSpart) секції кіносемінарів (FILM WORKSHOPS section) веб-сайту www.dabhub.com. Заявки мають бути подані не пізніше 22 березня 2013 р. Будь ласка, зверніть увагу на те, що частково заповнені заявки не прийматимуться.

КОНТАКТИ

Лузіне Мартіросян координатор проекту DAB

Directors Across Borders project

Адреса: 34/A Abovyan Street, apt. 21

0001, Yerevan, Armenia

Телефон: (+374 10) 52 14 01

Факс: (+374 10) 52 10 42

E-mail: info@dabhub.com

www.dabhub.com   

04/03/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все