Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Пішов з життя видатний кінорежисер Алєксєй Ґєрман

На 75-му році життя помер видатний російський кінорежисер Алєксєй Ґєрман. Про це вчора сповістив інформаційне агентство РИА Новости син режисера Алєксєй Ґєрман-молодший. Висловлюємо глибоке співчуття дружині Світлані Ігоревні та сину Алєксєю. 

«Сьогодні помер мій батько. Помер, не приходячи до тями у Військово-медичній академії в Петербурзі. Лікарі зробили все можливе і неможливе для того, щоб врятувати батька», - написав у своєму блозі на сайті «Ехо Москви» Алєксєй Ґєрман-молодший, який також відомий як талановитий режисер.

Алєксєй Ґєрман залишив непересічний творчий доробок як кінорежисер, сценарист, актор і продюсер. Він мав звання народного артиста РФ, заслуженого діяча мистецтв РРФСР. Серед його робіт такі відомі фільми, як «Перевірка на дорогах», «Двадцять днів без війни», «Мій друг Іван Лапшин» і «Хрустальов, машину!».

Режисер впродовж останніх років працював над фільмом за твором братів Струґацьких «Важко бути богом», проте на екрани за його життя ця стрічка так і не вийшла.

Алєксєй Ґєрман був лауреатом численних нагород і премій. Зокрема, його робота «Мій друг Іван Лапшин» у 1987 році отримала Держпремію РРФСР, а роком пізніше «Перевірка на дорогах» була удостоєна Державної премії СРСР.

telekritika.ua

22/02/2013

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все