Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Каннський Двотижневик режисерів запрошує до участі

Національний центр Олександра Довженка запрошує кінематографістів до участі у Каннському Двотижневику режисерів, що проходитиме з 16 по 26 травня 2013 р. Двотижневик режисерів (Quinzaine де Réalisateurs) є незалежною секцією, яка проводиться паралельно з Каннським кінофестивалем і має на меті допомогу кінематографістам та налагодження зв'язку між режисерами, критиками й глядачами.

Двотижневик представляє програму короткометражних та ігрових фільмів, а також документального кіно з усього світу.

Починаючи з першої програми 1969 року, захід тісно пов'язаний з авангардизмом та авторським кінематографом. У різні часи програму Двотижневика складали фільми Вернера Герцоґа, Райнера Вернера Фассбіндера, Нагіси Ошима, Джорджа Лукаса, Мартіна Скорсезе, Кена Лоуча, Джима Джармуша, Міхаеля Ханнеке, Шанталь Акерман, Спайка Лі, Жан П'єра і Люка Дарденн, Софії Копполи та інших. У програмі Двотижневика були стрічки й українських режисерів Юрія Іллєнка ("Лебедине озеро. Зона", 1990) та Ігоря Мінаєва ("Холодний березень", 1988, "Перший поверх", 1990).

На тлі інших секцій Каннського кінофестивалю Двотижневик режисерів вирізняється своєю незалежною свідомістю, неконкурентним середовищем і бажанням приносити задоволення непрофесійним глядачам кінофестивалю, які можуть купити абонемент на відвідування всіх показів Двотижневика або придбати квитки на окремі покази.

Витяги з регламенту:

Реєстрація фільму на Двотижневик режисерів здійснюється окремо від реєстрації на будь-яку іншу секцію Каннського кінофестивалю.

Для перегляду Вашого фільму відбірковою комісією, Ви маєте створити обліковий запис за онлайн-адресою www.pro.quinzaine-realisateurs.com.
 
За винятком особливих випадків, всі заявки фільмів, які подаються у Двотижневик режисерів, повинні відповідати таким вимогам:

1. Фільми мають бути відзняті протягом 12 місяців до початку фестивалю.

2. Фільми не повинні бути показані в Інтернеті.

3. Фільми не повинні бути показані по телебаченню або виходити в комерційний прокат у Франції. За винятком іноземних фільмів у країнах походження, фільми не повинні брати участі в будь-яких міжнародних кінофестивалях або кіно-подіях (за винятком кіноринків). Програма вважається міжнародною, якщо в ній представлені фільми з різних країн. (Цей пункт не стосується короткометражних картин (тривалістю не більше 60 хвилин).

Більше інформації Ви знайдете на сайті http://www.dovzhenkocentre.org/

21/02/2013

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все