Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

ГОГОЛЬfest відкриють показом відреставрованого фільму «Земля» Олександра Довженка

Показом відреставрованої версії фільму Олександра Довженка «Земля» у супроводі музичного гурту ДахаБраха 21 вересня відкриється фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬfest.

21 вересня в цехах недіючого експериментально-механічного заводу на Видубичах розпочнеться фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFest. У день відкриття фестивалю, о 20:00 в зоні Головної сцени, відбудеться прем'єра відреставрованого фільму Олександра Довженка «Земля» у живому супроводі гурту ДахаБраха.

В рамках фестивалю Національний центр Олександра Довженка та фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ представлять також спеціальну програму німого кіно в супроводі сучасної музики наживо. Покази відбуватимуться в зоні Кінотеатр о 22:30. Глядачі побачать відреставровані версії фільмів:

- НАВЕСНІ (1929), реж. Михаїл Кауфман. Музичний супровід: Олександр Кохановський

- СУМКА ДИПКУР'ЄРА (1927), реж. Олександр Довженко. Музичний супровід: DJ U-Ra

- УКРАЗІЯ (1925), реж. Петро Чардинін. Музичний супровід: Audition Color Lab

Реставрація фільмів відбувається в рамках ініційованої Держкіно спільно з Національним центром Довженка та Національною кіностудією ім. О.Довженка програми з відродження та популяризації української кінокласики.

Крім того, в рамках освітньої програми 5-го фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬfest 24 вересня о 21:00 відбудеться майстер-клас режисера фільму «Час життя об’єкта в кадрі», талановитого українського документаліста Олександра Балагури. Картину «Час життя об’єкта в кадрі» створено за результатами першого відкритого конкурсу на отримання державного фінансування, який Держкіно провело у серпні минулого року.

5-й фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬfest триватиме з 21 по 29 вересня 2012 року.

 

19/09/2012

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все