Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

МКФ «Молодість» відкриє реставрована класика українського німого кіно – фільм «Шкурник» (1927) Миколи Шпиковського

13 вересня о 12:00 у фестивальному центрі «Кінотеатр Київ» відбулась перша анонсуюча прес-конференція 42-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Програма фестивалю складатиметься з більш ніж 300 фільмів, 60 з яких будуть українськими.

Спікерами прес-заходу стали Андрій Халпахчі – генеральний директор МКФ «Молодість»; Денис Нікітенко – програмний директор МКФ «Молодість»; Катерина Копилова - Голова Державного агентства України з питань кіно; Іван Козленко – заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка.

Фестиваль відкриватиме українська німа стрічка «Шкурник» 1927 року, відновлена за програмою реставрації та популяризації української кінокласики, започаткованою Держкіно спільно з Національним центром О. Довженка та Національною кіностудією ім. О.Довженка.

Авантюрно-пригодницький роуд-муві, в якому радянська влада побачила карикатуру на себе, свого часу було заборонено до показу. Фільм віднайшли завдяки невеличкій нотатці Осипа Мандельштама, який бачив картину і дуже хвалив її у своїх текстах. Саме ці посилання надихнули мистецтвознавців почати пошуки фільму, єдина копія якого знайшлася лише у Держфільмофонді РФ. «Ціле покоління українських кінематографістів просто мріяли побачити цю стрічку, але не мали такої можливості», - зауважив заступник генерального директора Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко.

Фільм буде представлено на відкритті МКФ «Молодість» 20 жовтня у Національній Опері України. Показ відбудеться у супроводі симфонічного оркестру під диригуванням Германа Макаренко. Нову музику до стрічки написав відомий український композитор В’ячеслав Назаров.

Голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова зазначила:

«Головною метою програми реставрації є донесення до нашої молоді інформації про кінематографічне минуле України, виховання молодого покоління українців на наших кіношедеврах. Музичне осучаснення української кінокласики дає нове життя архівним кінострічкам і допомагає сприйняти їх глядачам нашого часу».

13/09/2012

Події

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все