Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Розпочинає роботу ХIX Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК»

 

З 9 по 18 вересня 2012 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Федерального Фонду соціальної та економічної підтримки вітчизняного кінематографу РФ відбудеться ХIX Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК». Маршрут фестивального теплоходу «Володимир Маяковський»: Санкт-Петербург – Валаам – Мандроги - Ярославль – Углич – Москва.

Міжнародне журі фестивалю представляють легендарний продюсер студії «Дісней» Макс Ховард (США); режисер-аніматор та художник, номінант на премію «Оскар» 2010 року, володар Гран-прі фестивалю «КРОК-2010 року» та інших анімаційних фестивалів Бастієн Дюбуа (Франція); режисер-аніматор, лауреат міжнародних премій Хосе Мігель Рібейро (Португалія); режисер-аніматор, художник, володар міжнародних премій Єлизавета Скворцова (Росія); художник, режисер-аніматор, керівник дитячої студії анімації, лауреат міжнародних премій Олена Касавіна (Україна).

У конкурсній програмі фестивалю 2012 року візьмуть участь чотири українські анімаційні фільми: «Крила» (реж. Микита Лиськов), «Чистий» (реж. Олена Потемкіна), «Зійшла зоря» (реж. Олександр Даниленко), «Йшла Маша» (реж. Тетяна Кабаєва). Загалом до конкурсної програми цьогорічного «КРОКу», за традицією присвяченого кращим роботам студентів кіношкіл світу та режисерів-дебютантів, увійшли 178 фільмів аніматорів з 34 країн світу, відібраних селекційною комісією з більш ніж 900 заявок. Призами та дипломами будуть нагороджені переможці трьох конкурсних категорій: «Фільм, створений під час навчального процесу»; «Дипломні роботи»; «Перший професійний фільм, знятий поза межами навчального закладу». Спільним рішенням журі та Оргкомітету фестивалю присуджується також спеціальний приз імені Олександра Татарського «Пластилінова ворона» - «За вищий пілотаж».

Фестивальна програма «молодого» «КРОКу» включає в себе конкурсні і позаконкурсні програми, ретроспективи, тематичні програми, спеціальні події, прес-конференції, семінари, «круглі столи», виставки і майстер-класи провідних аніматорів світу.

Урочиста церемонія, присвячена відкриттю XIX Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК» і 100-річчю російської анімації відбудеться 9 вересня 2012 року у Великому залі Санкт-Петербурзької академічної філармонії імені Д. Д. Шостаковича.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «Крок» існує з 1989 року. Сьогодні він є одним з найбільш популярних і престижних форумів світової анімації. Це єдиний в СНД кінофестиваль, який проводиться на паритетних засадах двома країнами – Росією і Україною, – і проходить по черзі в кожній з них. Засновниками фестивалю є Міністерство культури України, Міністерство культури РФ, Національна спілка кінематографістів України, Спілка кінематографістів РФ.

 

 

04/09/2012

Події

Конкурс проводиться за напрямом «Кінопроєкти ігрового короткого метру (хронометраж до 20 хвилин)». Прийом заявок триватиме з 14 вересня до 14 жовтня 2019 року

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Засідання відбудеться 5 вересня о 16:00 у приміщенні Держкіно

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все