Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм Мирослава Слабошпицького отримав «Срібного леопарда» на фестивалі у Локарно

Фільм Мирослава Слабошпицького «Ядерні відходи», знятий у березні цього року у Чорнобилі, отримав «Срібного леопарда» 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно.

23-хвилинний фільм «Ядерні відходи», повністю знятий режисером у Чорнобилі та Прип'яті,  отримав приз та грошову винагороду у п'ять тисяч швейцарських франків у конкурсній програмі "Леопарди майбутнього" 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно. За словами Мирослава Слабошпицького, його фільм - це камерна історія про чоловіка і жінку, які працюють в зоні відчуження.

Міжнародний кінофестиваль в Локарно є ровесником Каннського кінофестивалю і одним з найпрестижніших кінофорумів світу. Він входить до п’ятірки міжнародних фестивалів класу «А».

Цього року «Леопард майбутнього» містив 28 стрічок короткого і середнього метру молодих незалежних режисерів з країн Європи, Азії, Австралії, США и Великобританії. Картина Мирослава Слабошпицького була єдиною зі стрічок країн СНД, відібраною до цієї конкурсної програми. Головний приз і 90 тис. швейцарських франків у Локарно здобула стрічка «Дівчина з нізвідки» (La fille de nulle part) французького кінорежисера Жана-Клода Бріссо (Jean-Claude Brisseau).

Нагадаємо, раніше Мирослав Слабошпицький двічі брав участь у конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю, а також отримав грант від фонду Хуберта Белса Роттердамського кінофестивалю на створення дебютного повнометражного фільму. Крім того, проект його ігрового повнометражного фільму-дебюту «Плем’я» став одним з переможців другого відкритого конкурсу на отримання державного фінансування.

 

13/08/2012

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все