Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм Мирослава Слабошпицького отримав «Срібного леопарда» на фестивалі у Локарно

Фільм Мирослава Слабошпицького «Ядерні відходи», знятий у березні цього року у Чорнобилі, отримав «Срібного леопарда» 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно.

23-хвилинний фільм «Ядерні відходи», повністю знятий режисером у Чорнобилі та Прип'яті,  отримав приз та грошову винагороду у п'ять тисяч швейцарських франків у конкурсній програмі "Леопарди майбутнього" 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно. За словами Мирослава Слабошпицького, його фільм - це камерна історія про чоловіка і жінку, які працюють в зоні відчуження.

Міжнародний кінофестиваль в Локарно є ровесником Каннського кінофестивалю і одним з найпрестижніших кінофорумів світу. Він входить до п’ятірки міжнародних фестивалів класу «А».

Цього року «Леопард майбутнього» містив 28 стрічок короткого і середнього метру молодих незалежних режисерів з країн Європи, Азії, Австралії, США и Великобританії. Картина Мирослава Слабошпицького була єдиною зі стрічок країн СНД, відібраною до цієї конкурсної програми. Головний приз і 90 тис. швейцарських франків у Локарно здобула стрічка «Дівчина з нізвідки» (La fille de nulle part) французького кінорежисера Жана-Клода Бріссо (Jean-Claude Brisseau).

Нагадаємо, раніше Мирослав Слабошпицький двічі брав участь у конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю, а також отримав грант від фонду Хуберта Белса Роттердамського кінофестивалю на створення дебютного повнометражного фільму. Крім того, проект його ігрового повнометражного фільму-дебюту «Плем’я» став одним з переможців другого відкритого конкурсу на отримання державного фінансування.

 

13/08/2012

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все