Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Фільм Мирослава Слабошпицького отримав «Срібного леопарда» на фестивалі у Локарно

Фільм Мирослава Слабошпицького «Ядерні відходи», знятий у березні цього року у Чорнобилі, отримав «Срібного леопарда» 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно.

23-хвилинний фільм «Ядерні відходи», повністю знятий режисером у Чорнобилі та Прип'яті,  отримав приз та грошову винагороду у п'ять тисяч швейцарських франків у конкурсній програмі "Леопарди майбутнього" 65-го ювілейного кінофестивалю в Локарно. За словами Мирослава Слабошпицького, його фільм - це камерна історія про чоловіка і жінку, які працюють в зоні відчуження.

Міжнародний кінофестиваль в Локарно є ровесником Каннського кінофестивалю і одним з найпрестижніших кінофорумів світу. Він входить до п’ятірки міжнародних фестивалів класу «А».

Цього року «Леопард майбутнього» містив 28 стрічок короткого і середнього метру молодих незалежних режисерів з країн Європи, Азії, Австралії, США и Великобританії. Картина Мирослава Слабошпицького була єдиною зі стрічок країн СНД, відібраною до цієї конкурсної програми. Головний приз і 90 тис. швейцарських франків у Локарно здобула стрічка «Дівчина з нізвідки» (La fille de nulle part) французького кінорежисера Жана-Клода Бріссо (Jean-Claude Brisseau).

Нагадаємо, раніше Мирослав Слабошпицький двічі брав участь у конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю, а також отримав грант від фонду Хуберта Белса Роттердамського кінофестивалю на створення дебютного повнометражного фільму. Крім того, проект його ігрового повнометражного фільму-дебюту «Плем’я» став одним з переможців другого відкритого конкурсу на отримання державного фінансування.

 

13/08/2012

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

У жовтні 2018-го року за підтримки Держкіно в Литві пройшли Дні українського кіно, литовське ж кіно у рамках подібного заходу  в Україні представлять вперше

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все