Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Завершився 3-й Одеський МКФ

21 липня 2012 року урочистою церемонією в одеській Опері завершив свою роботу 3-й Одеський Міжнародний кінофестиваль, який проводиться за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

В рамках фестивалю, окрім міжнародного конкурсу, проводився український національний конкурс, який оцінювало авторитетне міжнародне журі у складі історика кіно Любомира Госейка (Франція), продюсера Лорана Даніелу (Франція), режисера Андрія Дончика (Україна) та виконавчого директора з питань фінансування кіновиробництва фонду Medienboard Berlin-Brandenburg Кірстен Ніхуус (Німеччина). Кращим фільмом українського національного конкурсу визнано стрічку «Чемпіони з підворіття» , режисер якого Ахтем Сейтаблаєв отримав статуетку «Золотий дюк» та грошову винагороду в розмірі 50 000 гривень. Спеціальними дипломами журі відзначено короткометражні стрічки «День незалежності» Антоніни Ноябрьової та «Красива жінка» Олени Алимової та повнометражна стрічка Олега Сєнцова «Гамер». Цю ж стрічку відзначено авторитетним призом від Міжнародної Федерації кінокритики FIPRESCI.

Новий проект «Носоріг» цього ж режисера став переможцем конкурсу українських проектів повнометражних фільмів на здобуття грошового призу від одного з спонсорів фестивалю в розмірі 25 тисяч гривень.

Українську стрічку Валентина Васяновича «Звичайна справа», що брала участь в міжнародному конкурсі, відзначено спеціальним дипломом журі та призом журі Міжнародної асоціації кіноклубів «Дон Кіхот».

Володарем гран-прі фестивалю «Золотий дюк», визначеного шляхом глядацького голосування, стала стрічка Руфуса Норріса «Зломлені» (Велика Британія). Журі міжнародного конкурсу визнало кращім фільмом стрічку Сергія Лозниці «В тумані». За кращу режисуру відзначено французький тандем Гюстав де Креверн – Бенуа Делепін за стрічку «Революція», а за кращий акторський ансамбль – стрічку «Ляльковий дім» ірландки Кірстен Шерідан.

3-й Одеський МКФ проводився від 13 до 21 липня 2012 року.

22/07/2012

Події

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 14:00 у приміщенні PinchukArtCentre

Дві з п’яти стрічок, що увійшли до альманаху – «Штангіст»  та «В радості і тільки в радості»  – створені за підтримки Держкіно

У жовтні 2018-го року за підтримки Держкіно в Литві пройшли Дні українського кіно, литовське ж кіно у рамках подібного заходу  в Україні представлять вперше

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все