Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Тривають презентаційні сесії (пітчинґи) кінопроектів в рамках конкурсу на отримання державного фінансування у 2012-2013 рр.

12 та 14 червня 2012 року у Будинку кіно НСКУ (вул. Саксаганського, 6) Державне агентство України з питань кіно проводить пітчинги кінопроектів-учасників другого етапу конкурсного відбору для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012-2013 р».

Розпочав роботу другий день пітчингів відкритого конкурсу кінопроектів. У програмі пітчингів конкурують 32 проекти, що пройшли перший тур конкурсу. Експертна комісія з питань кінематографії при Держкіно отримала у першому турі конкурсу 115 кінопроектів: 40 ігрових, 15 анімаційних, 8 дитячих, 23 дебютних, 29 неігрових (з них – 5 дебютних) кінопроектів. До другого етапу конкурсу пройшли 32 проекти: 8 дебютів, 9 анімаційних проектів, 5 неігрових та 10 ігрових кінопроектів. 

Серед претендентів на державні кошти – стрічка режисера М. Іллєнка «Толока», документальний фільм О. Рожена «Дім, який побудував Лук’ян», анімаційні проекти «Нові пригоди капітана Врунгеля» Д. Черкаського і Р. Гарбара та «Пригоди Котигорошка та його друзів» Я. Руденко-Шведової, анімація О. Шмигуна та А. Лавренішина.

12 червня експерти розглянули неігрові та анімаційні проекти. Сьогодні, 14 червня, відбувається пітчинг ігрових та дебютних проектів.

Розклад пітчингів та детальну інформацію щодо кінопроектів-учасників другого туру конкурсного відбору ви знайдете на сайті Держкіно www.dergkino.gov.ua. На персональних сторінках проектів можна отримати інформацію щодо авторів майбутніх фільмів, прочитати короткі анотації. В графі «Виробничий бюджет» наведено інформацію щодо загального бюджету проекту та орієнтовного обсягу державного фінансування, на який претендують продюсери майбутніх стрічок.

14/06/2012

Події

До уваги ЗМІ! 19 лютого у кінотеатрі "Сінема-Сіті" відбудуться прес-заходи містичного трилеру «Ефір» режисера Кшиштофа Зануссі. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно

20 лютого у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документальної стрічки про режисера і мандрівника Леоніда Кантера. Запрошуємо представників ЗМІ акредитуватися: http://bit.ly/2DwbIMN

Захід відбудеться 5 лютого 12:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ)

Заявки на участь у кінофестивалі приймаються до 31-го січня

Захід відбудеться 25 січня об 11:00 в кінотеатрі "Жовтень" (вул. Костянтинівська, 26)

Прес-конференція відбудеться 24 січня, у четвер, о 13:00 у кінотеатрі «Київ», в залі «Сінематека»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все