Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Тривають презентаційні сесії (пітчинґи) кінопроектів в рамках конкурсу на отримання державного фінансування у 2012-2013 рр.

12 та 14 червня 2012 року у Будинку кіно НСКУ (вул. Саксаганського, 6) Державне агентство України з питань кіно проводить пітчинги кінопроектів-учасників другого етапу конкурсного відбору для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012-2013 р».

Розпочав роботу другий день пітчингів відкритого конкурсу кінопроектів. У програмі пітчингів конкурують 32 проекти, що пройшли перший тур конкурсу. Експертна комісія з питань кінематографії при Держкіно отримала у першому турі конкурсу 115 кінопроектів: 40 ігрових, 15 анімаційних, 8 дитячих, 23 дебютних, 29 неігрових (з них – 5 дебютних) кінопроектів. До другого етапу конкурсу пройшли 32 проекти: 8 дебютів, 9 анімаційних проектів, 5 неігрових та 10 ігрових кінопроектів. 

Серед претендентів на державні кошти – стрічка режисера М. Іллєнка «Толока», документальний фільм О. Рожена «Дім, який побудував Лук’ян», анімаційні проекти «Нові пригоди капітана Врунгеля» Д. Черкаського і Р. Гарбара та «Пригоди Котигорошка та його друзів» Я. Руденко-Шведової, анімація О. Шмигуна та А. Лавренішина.

12 червня експерти розглянули неігрові та анімаційні проекти. Сьогодні, 14 червня, відбувається пітчинг ігрових та дебютних проектів.

Розклад пітчингів та детальну інформацію щодо кінопроектів-учасників другого туру конкурсного відбору ви знайдете на сайті Держкіно www.dergkino.gov.ua. На персональних сторінках проектів можна отримати інформацію щодо авторів майбутніх фільмів, прочитати короткі анотації. В графі «Виробничий бюджет» наведено інформацію щодо загального бюджету проекту та орієнтовного обсягу державного фінансування, на який претендують продюсери майбутніх стрічок.

14/06/2012

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все