Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Кандидати на здобуття Державної премії України імені Олександра Доженка

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка

повідомляє, що на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка 2012 року висунуто такі кандидатури:

1.  ГРЕСЬ Віктор Степанович, кінорежисер, художній керівник студії «Дебют», народний артист України, заслужений діяч мистецтв України – за поданням ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка».

2.  СТУПКА Богдан Сильвестрович, актор театру і кіно, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, академік Національної академії мистецтв України – за поданням  Національної спілки кінематографістів України.

3. КУНОВ Валерій Костянтинович, літератор, автор енциклопедичного словника «Життєва мудрість у творах Олександра Довженка», засновник всесвітньої серії «Письменники-мислителі» – за поданням видавництва «Комп’ютерно-видавничий інформаційний центр».

4. ЗИМОВЕЦЬ Віталій Андрійович та ТІМЛІН Едуард Леонідович, кінооператори, викладачі кафедри операторської майстерності Інституту кіно і телебачення, заслужені діячі мистецтв України  – за поданням Київського національного університету  культури і мистецтв.

5.  ВЕРЖБИЦЬКИЙ Богдан Володимирович, кінооператор, заслужений діяч мистецтв України, доцент, завідувач кафедри кінотелеоператорства  інституту екранних мистецтв КНУ театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого – за поданням Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка- Карого.

05/06/2012

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

У червні за підтримки Держкіно відбудеться єдиний в Україні і найбільший у Східній Європі Фестиваль німого кіно та сучасної музики НІМІ НОЧІ

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до мандрівки по Дніпру на пароплаві «Омар Хайям» (причал, вул. Верхній Вал, 72), що відбудеться 19 червня з 14:00 до 16:00

Прес-конференція відбудеться 5 червня, о 13:00, в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

У п’ятницю, 31-го травня, в межах індустріальної секції КМКФ «Молодість» Boat Meeting буде презентована нова подія секції «Місце зустрічі – Київ»

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все