Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Каннські зустрічі: розвиток міжнародного партнерства

 

24 травня 2012 р.

 

Графік роботи української делегації у Каннах, окрім презентації національного кінопродукту в рамках Каннського кіноринку, містить численні зустрічі з представниками кіноінституцій різних країн щодо спільного з Україною кіновиробництва.

 

В рамках роботи Каннського кіноринку Голова Держкіно Катерина Копилова взяла участь у круглому столі «Закордонний досвід та нові правила фінансування кіновиробництва в Європі», організованому Європейською аудіовізуальною лабораторією. Зустріч було присвячено змінам, які планується внести до європейського законодавства у сфері кінематографії у частині питань фінансування кіновиробництва у Європі.

Крім того, відбулись численні зустрічі з представниками міжнародної кіноіндустрії. Під час робочої зустрічі з директором Грузинського Національного центру кіно Тамарою Татішвілі Катерина Копилова обговорила перспективи підписання українсько-грузинської угоди про спільне виробництво фільмів. Угода перебуває на етапі розробки, після проведення усіх необхідних внутрішньодержавних процедур сторони  планують підписати її на Тбіліському кінофестивалі у грудні цього року. Під час зустрічі йшлося також про створення в рамках фестивалю ділового майданчику країн-співвиробників, до участі у якому, крім України та Грузії, планується долучити Азербайджан, Вірменію та Туреччину.

«Ми плануємо об’єднати на одній платформі країни, які розвивають кінематограф у спільному європейському напрямі, але при цьому мають свої ментальні та організаційні особливості. Завдяки участі у такому діловому майданчику нам стане легше знімати, позиціонувати, продавати, формувати фестивальний рух і, нарешті, створювати кіно», - прокоментувала зустріч з Тамарою Татішвілі Голова Держкіно Катерина Копилова.

На зустрічі Катерини Копилової із виконавчим директором Європейської аудіовізуальної обсерваторії Вольфгангом Клоссом мова йшла про вступ України до цієї організації. «Україна має величезний потенціал у кіновиробництві, але про це дуже мало відомо у Європі», - сказав пан Вольфганг.

Відбулись також зустрічі із генеральним директором Нідерландського Фонду кіно Дореном Бонекампом, заступником директора компанії «Юніфранс» Антоні де Клермон Тоннером, генеральним директором Міжнародної федерації асоціації кінопродюсерів Бенуа Жинесті. Сьогодні в Українському національному павільйоні відбудеться презентація Одеського міжнародного кінофестивалю.

24/05/2012

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все