Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Суд відмовив у задоволенні позовної заяви до Держкіно з вимогою заборонити показ фільму «Матч»

Окружний адміністративний суд м. Києва не знайшов причин для скасування державної реєстрації та визнання не чинним державного посвідчення на право розповсюдження й демонстрування російського фільму «Матч» режисера А. Малюкова.

16 травня 2012 року Окружним адміністративним судом м. Києва розглядалася справа №2а-6327/12/2670 за адміністративним позовом активіста ВО «Свобода» Іллєнка Пилипа Юрієвича до Державного агентства України з питань кіно. У своїй позовній заяві пан Іллєнко просив суд визнати протиправною і скасувати державну реєстрацію та визнати не чинним державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму «Матч» (Режисер Андрій Малюков, Росія, 2012 р.), державний реєстраційний номер 14.2779.2012К.

Суд не знайшов причин для скасування державної реєстрації та визнання не чинним державного посвідчення фільму «Матч»: 18 травня 2012 року Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва у задоволенні адміністративного позову Іллєнка Пилипа Юрієвича відмовлено у повному обсязі.    

23/05/2012

Події

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Прийом заявок на участь у 3-му Варшавському кінофорумі для дітей триває до 31-го травня

Карловарський міжнародний кінофестиваль пройде цьогоріч з 28 червня по 6 липня

Захід відбудеться 7 травня о 12:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» 

Захід пройде 24 квітня о 12:00 у великому конференц-залі готелю Aloft

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все