Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Віллаж Інтернаціональ у Каннах відкрився Український національний павільйон

Традиційною «червоною доріжкою» та урочистою церемонією в Палаці Фестивалів відкрився вчора ювілейний 65-й Міжнародний кінофестиваль у Каннах.

Символом фестивалю стала легендарна актриса XX століття Мерилін Монро. Фестиваль відкрила картина-учасник основного конкурсу фестивалю стрічка «Королівство повного місяця» Уеса Андерсена, журі цього року очолив італійський актор та режисер Нанні Моретті.

Вчора ж у Віллаж Інтернасьйональ, де традиційно представляють свої павільйони кінематографічні держави, було піднято й український прапор. Український національний павільйон, який представляє Державне агентство України з питань кіно, працюватиме на Кіноринку 65-го Каннського міжнародного кінофестивалю з 16 по 26 травня. Павільйон стане місцем зустрічей українських та європейських професіоналів, об’єднає як представників продакшн-компаній, незалежних українських режисерів, продюсерів, так і фестивальних менеджерів та дистриб’юторів.

«Маленьке кінопосольство України на Каннському узбережжі знову відкрило свої двері для професіоналів та поціновувачів кіно. Українська команда у повному складі готова до роботи», - сказала Голова Держкіно Катерина Копилова.

На церемонію відкриття завітали керівник Maia Workshop (Італія) Фабіо Канепа, директор Варшавського кінофестивалю Стефан Лодин, керівник департаменту просування «Азербайджанфільм» Юсіф Шейхоф, українсько-російський продюсер і режисер Олександр Роднянський, представники французьких, німецьких продакшн-компаній, інші професіонали світової кіногалузі.

Нагадаємо, цього року на Каннському кіноринку відбудуться три міжнародні прем’єри нових українських фільмів: кіноальманаху «У кожного свій Чехов», стрічки «Чемпіони із підворітні» режисера Ахтема Сеітаблаєва та фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» режисера Михайла Іллєнка. В основному конкурсі Каннського фестивалю українські фільми не представлені, але кілька українських короткометражних стрічок, у тому числі – з майбутнього альманаху «Україна, goodbye!», беруть участь у програмі The Short Film Corner.  

17/05/2012

Події

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Подати заявку можна онлайн до 6 вересня

Заявки на участь приймаються до 26 серпня

Одразу ж після показу фільму відбудеться пресконференція 

Вручення Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО відбудеться наприкінці жовтня 

До 20 травня триватиме відбір фільмів до конкурсної програми кінофестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 22», котрий пройде цього року у ніч з 29-го на 30-те червня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все