Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Запрошуємо журналістів на прес-перегляд з нагоди загальнонаціональної прем’єри повнометражного художнього фільму Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»

19 січня в Україні відбудеться загальнонаціональна прем’єра повнометражного художнього фільму знаного українського кінорежисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» – першого фільму, виробництво якого здійснено в Україні без залучення закордонної кіноіндустрії. Фільм створено за «Програмою виробництва та розповсюдження національних фільмів державного агентства України з питань кіно».

Прес-конференція та показ відбудуться 17 січня о 17:00 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Дрімтаун, Оболонський проспект, 1-Б). Серед запрошених на перегляд – численні представники мистецьких сфер, телезнаменитості, громадські та політичні діячі, актори та музиканти.

Фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» розповідає про долю українця Івана Додоки, льотчика і Героя Радянського Союзу, якого у роки Великої Вітчизняної війни було безпідставно звинувачено у державній зраді й засуджено до сталінських таборів. Не бажаючи провести решту життя за колючим дротом, Іван влаштовує втечу. Несподівано доля заносить його на інший континент, де він знаходить притулок у індіанському племені, а згодом стає його вождем.

Журналісти отримають прес-пакет із прес-релізом та мультимедійним диском, на якому будуть у поліграфічній якості фото членів знімальної групи та акторів, фото із знімального майданчика, кадри з фільму, постер, лого фільму.

Представники телеканалів та інших електронних ЗМІ також отримають низку епізодів з фільму, фрагменти зйомок із знімального майданчика, трейлери.

Увага!
Зйомка навіть коротких епізодів будь-якими, в тому числі професійними телекамерами з екрану під час перегляду буде заборонена!Вхід на прес-перегляд – за передньою акредитацією.
Термін акредитації – до 12:00 17 січня.

Акредитуватися та отримати додаткову інформацію можна у прес-аташе фільму Дмитра Іванова за е-mail: info@firecrosser-movie.com або за телефоном: 066 215-95-46.

http://www.firecrosser-movie.com
http://www.facebook.com/FIRECROSSER

Контакти:
Прес-служба Державного агентства України з питань кіно.
м. Київ, вул. Лаврська, 10.
тел.: (044) 280-05-18, е-mail: press@dergkino.gov.ua.

13/01/2012

Події

Ювілейний, 20-ий Connecting Cottbus відбудеться 8-9 листопада 2018 р. 

У понеділок, 25 червня, об 11:00 в Довженко-Центрі відбудеться прес-конференція фестивалю архівного кіно НІМІ НОЧІ

19 - 23 червня у прифронтових містах Луганської області Попасна та Золоте відбудеться кіноакція «Твоє кіно»: показ нових українських фільмів, що вийшли у прокат. Вхід на кіноперегляди вільний

Прощання з Іваном Драчем відбудеться 21-го червня 10:00 у Володимирському соборі в Києві. Відспівування розпочнеться о 10:30

У вівторок, 19 червня, об 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова, 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «ВІДКРИТА НІЧ «ДУБЛЬ 21»

Фільм демонструватиметься у рамках програми The Belt and Road Film Week

Фестиваль пройде з 13 по 16 червня. Україна буде представлена на фестивалі 14 червня

У середу, 13 червня, о 10:30 у кінотеатрі «Оскар» (м. Київ, пл. Спортивна, 1а, 7-й поверх) у VIP-залі відбудеться прес-конференція 9-го ОМКФ 

Знімальний майданчик буде відкритий для представників ЗМІ 12 червня, у вівторок, з 9:00 години ранку за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницкого, 15 (Національний науково-природничий музей)

З 7 по 12 червня 2018 року у Кінотеатрі українського фільму "Ліра" (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40) пройде Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все