Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Запрошуємо журналістів на прес-перегляд з нагоди загальнонаціональної прем’єри повнометражного художнього фільму Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь»

19 січня в Україні відбудеться загальнонаціональна прем’єра повнометражного художнього фільму знаного українського кінорежисера Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» – першого фільму, виробництво якого здійснено в Україні без залучення закордонної кіноіндустрії. Фільм створено за «Програмою виробництва та розповсюдження національних фільмів державного агентства України з питань кіно».

Прес-конференція та показ відбудуться 17 січня о 17:00 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Дрімтаун, Оболонський проспект, 1-Б). Серед запрошених на перегляд – численні представники мистецьких сфер, телезнаменитості, громадські та політичні діячі, актори та музиканти.

Фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» розповідає про долю українця Івана Додоки, льотчика і Героя Радянського Союзу, якого у роки Великої Вітчизняної війни було безпідставно звинувачено у державній зраді й засуджено до сталінських таборів. Не бажаючи провести решту життя за колючим дротом, Іван влаштовує втечу. Несподівано доля заносить його на інший континент, де він знаходить притулок у індіанському племені, а згодом стає його вождем.

Журналісти отримають прес-пакет із прес-релізом та мультимедійним диском, на якому будуть у поліграфічній якості фото членів знімальної групи та акторів, фото із знімального майданчика, кадри з фільму, постер, лого фільму.

Представники телеканалів та інших електронних ЗМІ також отримають низку епізодів з фільму, фрагменти зйомок із знімального майданчика, трейлери.

Увага!
Зйомка навіть коротких епізодів будь-якими, в тому числі професійними телекамерами з екрану під час перегляду буде заборонена!Вхід на прес-перегляд – за передньою акредитацією.
Термін акредитації – до 12:00 17 січня.

Акредитуватися та отримати додаткову інформацію можна у прес-аташе фільму Дмитра Іванова за е-mail: info@firecrosser-movie.com або за телефоном: 066 215-95-46.

http://www.firecrosser-movie.com
http://www.facebook.com/FIRECROSSER

Контакти:
Прес-служба Державного агентства України з питань кіно.
м. Київ, вул. Лаврська, 10.
тел.: (044) 280-05-18, е-mail: press@dergkino.gov.ua.

13/01/2012

Події

Захід з нагоди вступу України до фонду копродукції Eurimagesу 2019 році організовується Асоціацією кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Прес-заходи відбудуться 17 ГРУДНЯ в Сінема Сіті, Ocean Plaza

Запрошуємо представників кіноіндустрії долучитися до одного з найцікавіших  копродакшн-івентів Європи – виставки FOCUS, що відбуватиметься у Лондоні 4 та 5 грудня 2018 року. За умови попередньої реєстрації заходи форуму є безкоштовними

Захід відбудеться  29 листопада о 15:30 в приміщенні агентства «Укрінформ»

Фестиваль започатковано КП «Київкінофільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Департаменту  культури КМДА

Захід пройде з 22 листопада до 1 грудня у Страсбурзі (Франція) за підтримки Держкіно 

Захід відбудеться завтра, 22 листопада, об 11:00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все