Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Кінематографічна галузь у 2012 р. отримає 176 млн. грн. бюджетних коштів

«У Державному бюджеті 2012 року на все, що стосується розвитку кіновиробництва, передбачено 176 млн. грн., з них на створення і розповсюдження національних фільмів – більше 160 млн. грн.», – сказала Катерина Копилова. Вона зазначила, що у 2011 році на фінансування кіногалузі було спрямовано 111 млн. грн.: в 5 разів більше, ніж у 2010-му, коли вітчизняний кінематограф отримав лише 24 млн. грн. Катерина Копилова зазначила, що збільшення бюджету галузі відбулись завдяки підтримці народного депутата України Віктора Януковича. «Збільшення бюджету кіно вдалося досягти саме завдяки його безпосередній участі. Крім того, протягом року Віктор Вікторович активно допомагав за всіма напрямками роботи Держкіно», – відзначила Катерина Копилова.

У звіті за підсумками роботи Агентства Голова Держкіно проаналізувала стан галузі та поінформувала присутніх, що у 2011 р. валовий збір від кінопрокату збільшився на 25%, кількість глядачів – на 15% у порівнянні з 2010 р., а кількість кінотеатрів склала більше 350 одиниць.

Катерина Копилова відзначила також, що значну увагу Агентства протягом року було спрямовано на відпрацювання та проведення за новими вимогами конкурсу кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів». Голова Держкіно повідомила, що за підсумками першого з двох конкурсів кінопроектів на отримання державного фінансування станом на 26.12.2011 р. для 30 кінопроектів-переможців конкурсу розпочато фінансування на суму 55 500 тис. грн. Решта проектів – 7 з 37 – не фінансуються за незалежними від Агентства причинами.

За зобов’язаннями попередніх років у 2011 році за державної підтримки завершено три повнометражні художні фільми – «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Михайла Іллєнка, «Звичайна справа» («Чи граєте ви у шахи») Валентина Васяновича та «Кохати чи вбити» Вілена Новака.

Катерина Копилова сказала, що зняті за державні кошти фільми обов’язково будуть підтримані Агентством на шляху до глядача. Найближча прем’єра відбудеться 19 січня 2012-го: буде презентовано фільм Михайла Іллєнка «ТойХтоПройшовКрізьВогонь».

У підсумку Катерина Копилова оголосила, що головною метою роботи Агентства як у минулому році, так і на майбутнє лишається поновлення довіри кінематографічної спільноти до державної системи управління кіногалуззю.
27/12/2011

Події

На 8-му Міжнародному кінофестивалі в Пекіні, який відбудеться з 15 по 22 квітня, українська кіноіндустрія буде  вперше представлена національним стендом

Прес-конференція відбудеться у понеділок, 26 березня, об 11:00, в кінотеатрі «Оскар» 

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 березня 2018 року (включно)

Прем'єра фільму відбудеться на XV Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в рамках програми DOCU/ХІТИ 

Тема цьогорічного Docudays UA «Рівні рівності» говорить про суспільні виклики,пов’язані з поняттям рівності

Засідання відбудеться 16-го березня о 17:00 в приміщенні Держкіно

«Кіносереда» пройде 14 березня з перекладачкою та редакторкою Катериною Поправкою

5 березня о 15:30 біля консерваторії (вул. Архитектора Городецького, 1-3/11) на Майдані Незалежності журналістів чекатиме трансфер

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все