Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Запрошуємо представників ЗМІ: 26 грудня 2011 р. (понеділок), о 14:00 в УНІА “УКРІНФОРМ” (вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему «Підсумки роботи Державного агентства України з питань кіно у 2011 р.»

26 грудня 2011 р. (понеділок), о 14:00 в УНІА “УКРІНФОРМ” (вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему «Підсумки роботи Державного агентства України з питань кіно у 2011 р.»

Спікери:
Голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова;
– кінорежисер, Голова Експертної комісії з питань кінематографії Олег Фіалко;
– ген. директор МКФ «Молодість», член Експертної комісії з питань кінематографії Андрій Халпахчі;
– продюсер, член Експертної комісії з питань кінематографії Володимир Оселедчик;
– кінокритик, член Експертної комісії з питань кінематографії Олександр Шпилюк;
– заступник директора Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко.


Цього року підведення підсумків другого відкритого конкурсу кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012-2013 рр.» співпадає у часі зі звітом Держкіно за підсумками роботи у 2011 р.

Адміністративна реформа 2011 р. перетворила Державну службу кінематографії при Міністерстві культури України в Державне агентство України з питань кіно – центральний орган виконавчої влади зі збільшеними повноваженнями.

Серед завдань, реалізованих Агентством у 2011 р. – отримання рекордного для незалежної України бюджету кіногалузі, впровадження податкових канікул для виробників національного кінопродукту, проведення конкурсу на отримання державного фінансування за новими вимогами, вихід на європейський ринок ко-продукції, тощо.

Запрошуємо журналістів поспілкуватися, чи призвела задекларована минулого року політика державного протекціонізму галузі до позитивних зрушень у розвитку кінематографічної сфери України.

Місце проведення прес-конференції: Національне інформагентство УКРІНФОРМ (вул. Богдана Хмельницького 8/16, ст. метро ТЕАТРАЛЬНА)


Акредитація за телефонами: (044) 280-05-18; 280-27-18,
та е-mail: press@dergkino.gov.ua.
20/12/2011

Події

Сьомий Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» продовжив прийом фільмів до двох конкурсних програм до 30 вересня 2018 р

Прийом заявок від європейських фільмів до секції WorkinProgressтриватиме до 16-го жовтня

Захід відбудеться в Hyatt Regency Kyiv в третій день медіафоруму KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 15:50 до 16:50

Цьогорічний форум відбудеться з 17 по 21 вересня в Hyatt Regency Kyiv

14 вересня о 16:00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нового простору лобі Довженко-Центру - початку першого сезону регулярних культурних подій Довженко-Центру та резидентів у власних стінах. Акредитація на захід обов'язкова 

Прес-показ відбудеться 13-го вересня о 10:15 у столичному кінотеатрі «Жовтень»

11-го вересня о 18:30 до кінотеатру «Планета кіно» (вул. Під Дубом, 7Б ТРЦ «Forum Lviv») завітає режисерка фільму Тоня Ноябрьова та актор Євген Бушмакін

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все