Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

На Європейському кіноринку в Берліні відбудеться перша українсько-канадська конференція з копродукції в кіно

Українська Кіноасоціація (УКА) та Посольство Канади в Україні, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, оголошують про проведення першої українсько-канадської конференції з копродукції в кіно «Canada-Ukraine CoProduction Meetings».

Двогодинний захід відбудеться у рамках Європейського кіноринку (European Film Market) міжнародного кінофестивалю Berlinale 2020 (Берлін, Німеччина) 21 лютого. Про точний час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам пізніше.

Мета заходу – сприяти розвитку спільного кіновиробництва між Канадою та Україною, а також:

1) ознайомити українських продюсерів із можливостями співробітництва з Канадою, а канадських – із перевагами та особливостями партнерства з Україною;

2) провести індивідуальні зустрічі - знайомства продюсерів із Канади та України.

Спеціальним доповідачем, який представить систему фінансування аудіовізуальних проєктів в Канаді, стане представник державної корпорації із фінансування аудіовізуального контенту Telefilm Canada (crown corporation Telefilm Canada). Також виступить представник асоціації кінопродюсерів Канади Canadian Media Producers Association. Доповідачами з української сторони стануть представники державного сектору та індустрії, зокрема Державного агентства України з питань кіно, УКА та інші. До участі в заході будуть запрошені канадські продюсери, зацікавлені в спільних проєктах із українськими виробниками контенту, запрошення яких забезпечує Посольство Канади в Україні спільно з УКА.

Українські продюсери запрошуються до участі! Для реєстрації на захід «Canada-Ukraine CoProduction Meetings» українським продюсерам до 18 січня необхідно заповнити англійською мовою форму реєстрації за посиланням, вказавши дані про проєкт (проєкти), який ви хочете запропонувати для спільного виробництва, та/або інформацію про сервіси, які ви пропонуєте іноземним партнерам, або ваші очікування від партнера в Канаді. Крім того, необхідно надати дані про себе.

Зауважимо, що взяти участь у заході можуть лише зареєстровані учасники Berlinale або EFM. Кількість учасників обмежена, тож організатори залишають за собою право відмовити заявникам у реєстрації. Список відібраних учасників буде оголошено до 10 лютого.

Нагадаємо, що підписання Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади відбулося 2-го липня. Ратифікація цього договору відбудеться найближчими місяцями та відкриє нові можливості для партнерства.

Коротка довідка про виробництво у Канаді:

- Канадські компанії виробляють більше ніж 3000 нових тайтлів на рік (фільми та серіали).

- Обсяги виробництва у Канаді досягли рекордного рівня у 8,92 млрд. канадських доларів, а загальна частка кіно- і телевиробництва в Канаді у ВВП країни зросла до 5,8%, тобто склала 12,77 млрд. канадських доларів (2017-2018).

- Фінансування та заохочення (податкові й не тільки) в Канаді працюють на всіх рівнях –національному, регіональному та локальному (https://pwc.to/36opUVm). Підтримку отримують усі види проєктів – кіно, серіали, міні-серіали і веб-серіали, VR і крос-платформні проєкти.

- Канада – перша неєвропейська країна – член Eurimages, а міжнародні договори про копродукцію підписані з 60 країнами.

- Для країн, що не підписали угоди про спільну копродукцію із Канадою, спільне виробництво також можливо шляхом створення спільних підприємств при Телерадіокомунікаційній Комісії Канади (CRTC).

- У Канаді базуються команди світового рівня, орієнтовані на зйомки іноземних проєктів. Зокрема, саме в Канаді був знятий фільм Легенда Г'ю Гласса (Revenant), який отримав три нагороди Оскар, а також Форма води (The Shape of Water), Дедпул (Deadpool), Загін самогубців (Suicide Squad), Стартрек: За межами Всесвіту (Star Trek Beyond) та Люди Ікс: Апокаліпсис (X-Men Apocalypse).

- Фільми, створені в офіційній копродукції з Канадою відзначилися на багатьох фестивалях світового рівня, а також отримували Оскар.

- Найсильніші кіношколи Канади готують фахівців для ринку анімації, VFX, телевізійного виробництва, кіно та документалістики.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Юлії Іванкевич (jivankevich@mrm.ua) або Алли Преловської (alla.prelovska@mrm.ua).

13/01/2020

Події

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Асоціація кіноіндустрії України на замовлення Державного агентства України з питань кіно проводить підготовку та збір матеріалів до шоурілу українських фільмів 2019/2020 років. Дедлайн подачі інформації та відео – 25 січня 2020 року

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все