Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Нове українське кіно має з’явитися у найближчі п’ять років

За результатами проведення конкурсу кінопроектів визначено 37 фільмів-переможців, які рекомендовано включити до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2011-2012 рр.

Конкурс кінопроектів для формування Програми пройшов з 15 червня по 29 серпня поточного року згідно з новим Порядком конкурсного відбору. «Більш ніж півроку Державне агентство України з питань кіно вивчало досвід проведення аналогічних конкурсів в європейських країнах», – повідомила на прес-конференції Катерина Копилова. «Вперше в Україні цей конкурс був таким відкритим і прозорим», – наголосила вона.

Цього року в рамках проведення конкурсу оцінювався не лише сценарій фільму, як це було раніше, а кінопроект в цілому. Претенденти на державне фінансування представляли окрім сценарію фільму режисерське бачення твору, маркетингову стратегію, фестивальну або прокатну історію фільму.

Оцінка представлених на конкурс кінопроектів проводилася членами повністю оновленої Експертної комісії з питань кінематографії Державного агентства України з питань кіно, до складу якої увійшли компетентні, знані фахівці галузі: Роман Балаян, Олег Фіалко, Сергій Борденюк, Володимир Войтенко, Анатолій Матешко, Алік Шпилюк, Андрій Халпахчі, Антон Пугач, інші. Також вперше в рамках проведення конкурсу відбулась традиційна для міжнародного кінопростору процедура – пітчинг кінопроектів.

Загалом, на перший тур конкурсу було подано 113 кінопроектів. У другому етапі конкурсного відбору – відкритому пітчингу кінопроектів – конкурувало 52 кінопроекти. Експертною комісією з питань кінематографії на конкурсній основі відбиралися кращі режисерські дебюти для формування нового покоління українських кінематографістів, фільми соціальної тематики з високим глядацьким потенціалом, кінопроекти спільного виробництва для забезпечення участі України у європейських програмах копродукції.

За підсумками другого туру до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2011-2012 рр. рекомендовано включити 37 кінопроектів, з яких:
- повнометражних ігрових – 16 (в т.ч. фільмів-дебютів – 2, проектів спільного виробництва – 8);
- короткометражних ігрових – 7 (в т.ч. фільмів-дебютів – 7);
- неігрових – 9 (в т.ч. повнометражних – 7, трилогія – 1, короткометражних – 1);
- анімаційних – 5 (в т.ч. повнометражних – 1, короткометражних – 1, серіалів – 3).Згідно п. 3.11 Порядку конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів перелік кінопроектів-переможців буде опублікований на сайті Державного агентства України з питань кіно у понеділок, 5 вересня 2011 р.

03/09/2011

Події

Компанія FilmUA Distribution спільно з Держкіно оголошує конкурс на включення до складу української делегації на Американський кіноринок (American Film Market, AFM) незалежного представника кіноіндустрії. Дедлайн подачі заявки - 20 жовтня (включно)    

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

17 жовтня о 14:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться  пресконференція за підсумками «Днів українського кіно» у Мюнхені

Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті

9 жовтня відбудеться гала-прем'єра історичної драми "Захар Беркут": творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події  

У конкурсі можуть взяти участь повнометражні документальні проекти на теми, що висвітлюють культуру та проблеми східних областей України

Вперше в рамках Kharkiv MeetDocs відбудеться конкурс дитячого та підліткового відео на соціально-важливі теми 

18 вересня з 15:30 у кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Гулівер) відбудуться пресзаходи з нагоди прем'єри українського сімейного фантастичного фільму режисера Анатолія Матешка «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та пса-супергероя

Подати заявку на участь у Восьмому Трускавецькому кінофестивалі «Корона Карпат» можна до 10-го вересня

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все