Урядова «гаряча лінія» – 1545

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Координаційний центр з надання правової допомоги

BE CREATIVE, BE UKRAINIAN! Оголошено другий конкурс відеопроєктів про єдину та різноманітну Україну PITCH UA

16 грудня стартує конкурс соціально вагомого контенту PITCHUA 2, що вже вдруге проводиться медіаконсалтинговою компанією MRM за підтримки Проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Незмінною залишається і головна мета конкурсу — об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та веб-ресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей.

Слід зазначити, що PITCHUA 2 заручився також підтримкою і Міністерства культури, молоді та спорту України, а його представники будуть активно залучені до роботи над проєктами-аплікантами у ролі експертів у тій чи іншій сфері на усіх стадіях конкурсу.

PITCHUA 2 триватиме шість місяців, до травня 2020 року, та буде складатися з декількох етапів: первинний збір заявок, відбір найбільш релевантних ідей згідно цілей та критеріїв відбору конкурсу, докторинг проєктів з шорт-листа, прийом розширених заявок від півфіналістів і, власне, фінал конкурсу, що відбудеться 12 травня у Києві.

PITCHUA 2 має на меті пошук відеопроєктів для телебачення, веб-платформ та кінотеатрів, що присвячені важливим для усієї України темам та проблематикам, а саме: гуманізація конфлікту, комунікація з окупованими територіями, активація молоді.

«Українське суспільство все ще розділене в питанні ставлення до війни, а напруга щодо населення окупованих територій зростає. Вона гальмує та врешті може зірвати мирні угоди і звести нанівець усі зусилля з реінтеграції регіону. Причиною цьому є, зокрема, неправильне висвітлення війни в новинах, а також стереотипи за регіональною ознакою, що вирують в Україні впродовж п'яти останніх років. Ми чекаємо на контент, що допоможе пояснити складність конфлікту та його вплив на життя людей. Також ми потребуємо контенту (серіалів, художніх фільмів, новин, розважальних і культурних програм), націленого на пояснення демократичних реформ, що впроваджуються в Україні, людям, які залишилися на окупованих територіях. Він має роз'яснювати нові програми соціальної політики, позитивні зміни та загалом позицію держави щодо окупованих територій, нести мир, єдність та ідеї возз'єднання. А щодо молоді — є гостра необхідність у контенті, що допоможе молодим людям в Україні робити правильний вибір щодо власного майбутнього, пояснюватиме наслідки агресивних кроків і популяризуватиме демократичні цінності: громадську активність, толерантність, розвиток тощо», — пояснює Представник USAID/OTI в Україні Бенджамін Лонг.

Аудіовізуальні проєкти, що подаються на PITCH UA 2, можуть належати до будь-яких жанрів та видів. При цьому метою продюсера може бути як запит на співфінансування виробництва усього аудіовізуального проєкту (повного циклу програм, всіх епізодів серіалу, усього фільму тощо), так і на повне фінансування девелопменту, включно з виробництвом пілотного епізоду серіалу чи шоу.

На усіх етапах PITCH UA 2 відповідність кожного проєкту-апліканта цілям та критеріям конкурсу буде визначатись на основі голосування експертного журі. До його складу увійдуть представники профільних міністерств та організацій, українські та міжнародні медіаексперти, експерти у відповідних сферах, що корелюють із тематиками конкурсу, представники UCBI II/USAID.

За результатами конкурсу 22 травня 2020 року буде оголошено переможців, які зможуть отримати часткове або повне фінансування бюджету проєкту, а також експертний супровід на всіх етапах його розробки та виробництва.

Конкурс PITCHUA 2 розпочнеться вже за тиждень одноденним заходом-відкриттям, у рамках якого відбудеться презентація конкурсу, будуть детально пояснені його теми, умови участі та критерії відбору. Також у програмі заплановано виступи спеціальних гостей з профільних організацій та міжнародних медіаекспертів. Усі подробиці буде опубліковано найближчим часом.

Захід-відкриття PITCHUA 2 відбудеться 16 грудня, 10:00-15:30, у Hub 4.0 (Ярославський провулок, 1/3, м. Київ), вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Прийом заявок першого етапу триватиме з 17 грудня 2019 року до 5 лютого 2020 року.

Детальна інформація про PITCH UA 2 — на офіційному сайті конкурсу www.pitchua.com.

10/12/2019

Події

Кінофестиваль "Відкрита ніч. Дубль 23" запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України. Заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 травня 2020 року

Розпочалося приймання заявок на участь в конкурсних програмах 7-го Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM, який відбудеться з 2 по 6 вересня у Києві. Дедлайн подання - 15 травня 2020 р.

Український інститут запускає програму системної підтримки міжнародної промоції українського кіно — proMOTION. За результатами відкритого конкурсу, цього року п’ять кінопроєктів отримають до 150 000 гривень для просування фільму за кордоном. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 3 квітня 2020 року

Якщо у вас є проєкт документального фільму / серіалу, або ідея такого проєкту - не пропустіть можливість отримати кваліфіковану консультацію та познайомитись з потенційними партнерами. Кінцевий термін подання заявки на індустрійну акредитацію Docudays UA – 9 березня 2020 року

Кінофестиваль операторського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс. До участі в конкурсі приймаються короткометражні та повнометражні ігрові та неігрові фільми, а також музичні кліпи. Подати фільм можна до 15 червня 2020 року

Продовжується збір матеріалів для презентації українських фільмів в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Друковані матеріали можна подати до 17 лютого, до 10 лютого - внести дані до каталогу українських продакшн-компаній Production Guide of Ukraine. Друковані матеріали можна буде також надати особисто, на Український національний стенд (№118, MarriottHotel, Берлін)

До уваги продюсерів та режисерів, фільми яких будуть демонструватись в рамках Європейського кіноринку 70-го Берлінського кінофестивалю. Асоціація кіноіндустрії України та Державне агентство України з питань кіно звертаються з проханням надати актуальну інформацію щодо дати, часу та місця проведення ринкових показів зазначених фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочав приймання заявок до Національного конкурсу. Подати свій фільм можна до 15 березня 2020 року

Кіпрський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголошує про початок прийому заявок до участі у міжнародній конкурсній програмі. Кінцевий термін приймання заявок - 1 червня 2020 року 

Пропозиції щодо кандидатур членів Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України із наданням короткої біографічної довідки приймаються до 14 лютого 2020 р. включно 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все