Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

Українське кіно покажуть у Бухаресті

Сьогодні в столиці Румунії Бухаресті розпочинають роботу Дні українського кіно. Глядачі побачать створені за підтримки Держкіно фільми «Заборонений», «Дике поле» та «Шляхетні волоцюги», кіноальманах «Все починається в Києві» й класику українського і світового кінематографа – стрічку Юрія Іллєнка «Білий птах з чорною ознакою».

Місцем проведення кінофестивалю є кінотеатр Cinema Muzeul Țăranului при Національному Музеї румунського селянина, одному із провідних музеїв народного мистецтва та традицій Європи. Триватимуть Дні українського кіно у Бухаресті з 4 по 6 листопада 2019 р.

Відкриється фестиваль стрічкою Романа Бровка «Заборонений» за історією життя поета і правозахисника Василя Стуса. Перед показом пані Мірона Раду, менеджерка кінотеатру та одна із найвідоміших кінознавчинь Румунії, проведе публічну дискусію на тему стану та розвитку кіногалузі в наших країнах.

Програмою візиту передбачені зустрічі членів української делегації з румунськими продюсерами, представниками кінофестивалів, кінокритиками. На урочисте відкриття  запрошені представники дипмісій в Румунії, представники кінематографічної спільноти Румунії, діаспора та інші гості.

До складу української делегації увійшли голова ГО «Європейська кінофундація» та  продюсер фільму «Заборонений» Артем Денисов, заступник директора мережі  кінотеатрів КП «Київкінофільм» Лариса Зубенко, кінознавець Олена Бабій та актор фільму «Дике поле» Олег Москаленко

Організаторами заходу є ГО «Європейська кінофундація» та Мережа кінотеатрів КП «Київкінофільм» за підтримки Держкіно, Посольство України в Румунії, Союз Українців Румунії та кінотеатр Cinema Muzeul Țăranului.

Проморолик до Днів українського кіно в Бухаресті: https://drive.google.com/open?id=1iAd8530IRUmIXKJYWlW496g19LO5R_ef 

04/11/2019

Події

Преспоказ та пресконференція створеного за підтримки Держкіно історичного трилеру Аґнєшки Голланд «Ціна правди» відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93). У широкий прокат стрічка виходить 28 листопада 2019 року 

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все