Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Єдиний номер для всіх мобільних операторів

Урядова «гаряча лінія» – 1545

 

Національний центр Олександра Довженка

Ukrainian Film Industry

Система електронних торгів арештованим майном

Держава турбується про тебе

У Мюнхені за підтримки Держкіно України відбулись «Дні українського кіно»

Про це 17 жовтня було повідомлено під час пресконференції у кінотеатрі «Жовтень», участь у якій взяли:

- Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ «Молодість»;

- Людмила Русаліна, меценатка;

- Анатолій Матешко, режисер фільму «Фокстер & Макс»;

- Євген Д’яченко, продюсер фільму «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво»;

- Артем Голосов, начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроєктів Держкіно України.

Із 11 по 13 жовтня у кінотеатрі Rio Filmpalast у Мюнхені відбулись «Дні українського кіно», де були показані створені за державної підтримки найсучасніші українські стрічки. Відкрила «Дні українського кіно» музична комедія «Гуцулка Ксеня». Глядачі побачили також фільми «Додому» (національний претендент від України на премію «Оскар»), «Дике Поле» та стрічки для дитячої та підліткової аудиторії «Фокстер & Макс» та «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво». Усі покази картин пройшли з аншлагами.

«Отримуєш велике задоволення від того, як на Заході сприймають українське кіно – із захватом, та більш щиро, ніж в Україні. Усі зазначили, наскільки виріс рівень нашого кінематографу за ці роки. Глядачі дякували і запропонували зробити фестиваль щорічним», - поділився враженнями Андрій Халпахчі.

Кінофестиваль «Молодість» вже вдруге за останні 12 місяців проводить «Дні українського кіно» за кордоном за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У листопаді 2018-го був організований «Тиждень українського кіно» у Празі. Окрім того, у 2019-му кінофестиваль «Молодість» за підтримки Держкіно традиційно організовував український павільйон на Каннському кінофестивалі.

«Усі фільми, представлені у програмі «Днів українського кіно» у Мюнхені, створені за державної підтримки. Популяризувати українські фільми за кордоном надзвичайно важливо і Держкіно приділяє цьому багато уваги», - підкреслив Артем Голосов.

Глядачам у Мюнхені картини представляли:

- режисерка Олена Дем’яненко та виконавиця головної ролі Варя Лущик («Гуцулка Ксеня»);

- режисер Наріман Алієв («Додому»);

- режисер Анатолій Матешко та сценаристка Анастасія Матешко («Фокстер & Макс»);

- продюсер Євген Д’яченко («Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво»).

Режисер стрічки «Фокстер & Макс» Анатолій Матешко зізнався, що вперше брав участь у показах українських фільмів в закордоні: «Під час показу був повний зал, і мені здалось, що глядачі зрозуміли нашу картину. Після перегляду картини у Мюнхені до мене підійшли мама з хлопцем. Було багато запитань і тоді жінка каже: - Все, вирішено! Просто зараз прямуємо до притулку і забираємо звідти собаку! – і я відчув, що це перемога.

Організаторами «Днів українського кіно» у Мюнхені виступили:

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Державного агентства України з питань кіно;

Манана Палагашвілі у співпраці з режисером Дарією Онищенко 

Генеральне консульство України в Мюнхені

Партнери:

МАУ – «Міжнародні українські авіалінії»

Меценатка Людмила Русаліна

Торгівельна марка Status

Трейлери фільмів та фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1IiBWqLN73G6cJhDNQQ0h4x9tXypMOVgL

17/10/2019

Події

Преспоказ та пресконференція створеного за підтримки Держкіно історичного трилеру Аґнєшки Голланд «Ціна правди» відбудуться 27 листопада у малому залі кінотеатру «Київська Русь» (вул. Січових Стрільців, 93). У широкий прокат стрічка виходить 28 листопада 2019 року 

Творці фільму запрошують на преспоказ та пресконференцію фільму Олександра Жовни  «Історія Лізи», що відбудуться 18 листопада у Києві, в кінотеатрі «Сінема Сіті». В широкий прокат стрічка виходить 21 листопада 2019 року  

Асоціація кіноіндустрії України, Українська кіноасоціація та Українська кіноакадемія запросили кандидатів на посаду Голови Держкіно до діалогу та пропонують провести публічне представлення бачення розвитку кіноіндустрії на найближчий рік та у довгостроковій перспективі. Захід відбудеться 17 листопада о 13:00 в УНІА "Укрінформ"  (вул. Б. Хмельницького 8/16)

15 листопада в рамках форуму «Креативна Україна» відбудеться ексклюзивний воркшоп «Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави», організований за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку «Кіно» в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук

15-го листопада 2019 року в Києві відбудеться національна прем'єра створеної за підтримки Держкіно повнометражної документальної стрічки «З України до Голлівуду» виробництва «Fresh Production Group»

Захід відбудеться в Міжнародний день незрячих, 13 листопада, за адресою: кінотеатр «Оскар» (Спортивна площа, 1а, ТРЦ Gulliver, 7 поверх). Показ фільму розпочнеться о 16:00, пресконференція – о 18:00

Творці фільму запрошують на прем’єру-вечірку української зухвалої молодіжної комедії  «Халепа на 5 Baksiv», яка відбудеться 7.11 в кінотеатрі «Сінема Сіті» (м. Київ, ТРЦ «Ocean  Plaza», вул. Антоновича, 176)

Урочиста прем'єра створеного за державної підтримки фільму Нарімана Алієва "Додому" відбудеться у вівторок, 5 листопада 2019 р., з 19:00 у кінотеатрі "Оскар", ТРЦ Gulliver (м. Київ, Спортивна площа, 1-а) 

Творці фільму запрошують на прем'єрний показ трилеру Фредеріка Петіжана "Холодна кров" з Жаном Рено у головній ролі

Пресзаходи з нагоди київської прем’єри документальної трагікомедії режисерки Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбудуться 17 жовтня у кінотеатрі «Жовтень» 

Всі події

Зараз у виробництві

Переглянути все